La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 774 Culés

0

Daj sobie juz sookoj z tymi smieszkami o Messim. Czytajcie poważne źródła bo szkoda czasu i nerwów. Od dawna wszystko ustalone i Messi zostaje w Barcelonie:) jak ktoś przeciwnego zdania to mogę się z nim założyć o cokolwiek 1, 2, 5 koła PLN. Dajcie sobie spokój z tymi smieszkami trzeba się skupić na wzmocnieniach

1

@lucca87 Wzmocnienia już były

0

@Encore
I jeszcze będą

0

@lucca87 Najpierw to trzeba sprzedać bo robi się gęsto

0

@Encore
Zgadza sieale coś się dzieje. Konrad, todibo sprzedani, Fernandez zwolniony, firpo na dniach sprzedaż, jeszcze pogonić dzuada umititi, sprzedać braithwaite, s.roberto, alena, lenglet

Kupic LO i SO oraz pomocnik

Obstawiam Gaya, paulinho i laporta

I coutinho pewnie zostanie. Wobec niezrozumiałej decyzji federacji względem pedri to nawet dobrze.
Bo wg mnie nie kupimy nikogo na pomoc o takim profilu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?