- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1280 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
7
Kogo typujecie do ostatecznego zwycięstwa?Mistrz Świata?Czarny Koń? Największe rozczarowanie?... » Czytaj dalej
54 odpowiedzi
martusiaaaa
2
nie ma to jak czytać wpisów z la rambli z przed 5/6 lat hahahah
23 odpowiedzi
Zbyszard
0
Mam bardzo ładną Panią dentystkę. Jak ją poderwać?
25 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1280 Culés
1
Jeszcze tylko miesiąc (27.07.2021) i serwis NK przestanie istnieć :D
Całe szczęście, bo nie wiedziałem jak się zalogować na tamto konto, a przypał jak ktoś je znajdzie (zdjęcia, treści) :D
Mieliście NK przed fb? Ja miałem. Ba! Przed nk miałem epulsa nieistniejącego od kilku lat :D
0
@puyol_presidend5 epuls już nie istnieje?
1
@puyol_presidend5 U mnie dokładnie taka sama historia :D
1
@puyol_presidend5 NK to największy skansen polskiego internetu. Ile tam zdjęć, postów różnych ludzi można znaleźć jeszcze
1
@puyol_presidend5 mam dalej nk i wiadomości z 2008 roku jeszcze
0
@barcelonaLM Chociaż w sumie szkoda, że kasują, bo tam ludzie pododawali też fajne foty, odnajdywali się ludzie, którzy np do jednej klasy chodzili 50 lat wcześniej, były zdjęcia itp :D
0
@puyol_presidend5 epuls upadł ? Jaka lipa pamiętam ten serwis coś pięknego xd
0
@tristan87 4 lata już.
0
@puyol_presidend5 fascynujace
1
@MarioVeB! Po co komentujesz? Żeby znowu cię ludzie wyśmiali jak to bywa dzień w dzień i komentarz w komentarz? Weź się w garść Mario.
0
@puyol_presidend5 Poki co ja sie smieje z twoich historii "życiowych" :D
0
@MarioVeB! To się śmiej w tej samotności, cieszę się, że mogę ci dać trochę radości.