La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1493 Culés

1

Jak w polskiej piłce dalej będą rządzić tacy ludzie jak Boniek to się nigdy nic nie zmieni. Gość jest tak oderwany od rzeczywistości, że głowa mała. Gada jakieś farmazony, że niby ponosi odpowiedzialność za całokształt, ale konkretów żadnych i jeszcze się burzy na pytania dziennikarzy. Tak to PZPN na czele z Bońkiem ponoszą odpowiedzialność za to co mamy, a mamy wielkie g. Bo poza stadionami to nic nie funkcjonuje.
W takim 2007r. goliliśmy Belgów, a po 14 latach gdzie są oni, a gdzie my. Dopóki nie będzie szkolenia na profesjonalnym poziomie to jeszcze długo będą kompromitacje na takich turniejach jak MŚ czy ME.
A Sousa to żaden trener. Nic nie rozwinęliśmy się od marca. I wtedy były głupio stracone gole i teraz było dokładnie to samo i pewnie we wrześniu będzie to samo. Czasu na zmianę szkoleniowca też nie ma, a jak prezesem zostanie koleżka Bońka Koźmiński to znowu będzie marazm przez kolejne lata i poklepywanie się po plecach.

0

@JoeBlack przecież Boniek konczy właśnie kadencje prezesa PZPN, więc już nie będzie, teraz w UEFA sobie dorobi.
Poza tym już tak nie narzekamy, jak mamy go porównywać do jego poprzednika to jest przepaść na korzyść Bońka, że głowa mała.
Nie było tak źle. Nowy prezes mam nadzieję że położy nacisk na szkolenie dzieciaków i młodzieży. Tak kiedyś Belgowie zrobili i widać po kilku latach efekty. Ale na takie szkolenie z naciskiem na technikę a nie tylko fizyczność i taktyka. Czemu w prawie 40 mln kraju nie możemy mieć w reprezentacji choc jednego gościa który umie dryblowac. Czemu Ukraina może mieć takich, nawet Szwecja z tymi Isakiem.
Musi się zmienić szkolenie i mentalność trenerow by wydobywać z młodzieży ich najlepsze cechy a nie ich tłamsić i zakazywać holowania piłki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?