- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1075 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1075 Culés
1
Za to jaką maszynę z Włochów zrobił Mancini to mega szacun! Piękna była by to historia, gdyby drużyna, która nie grała na poprzedniej wielkiej imprezie, kolejną wygrała. Włosi zespołu bez żadnego gracza z top 5 na swojej pozycji, bez jakiegoś indywidualnego geniusza. Zespół z charakterem i pasją, chęcią do gry, dążeniem do kolejnych trafienień, nie jak kiedyś Włosi 1 bramka i autobus we własnym polu karnym. Mam nadzieję, że to ta reprezentacja wygra EURO, a nie jakaś Francja zbudowana z afrykańskich imigrantów albo Portugalia, która wygrywa cały turniej wygrywając 1 meczu w regulaminowym czasie gry.
0
@Admin030 niech wygra Polska, Taj będzie najlepiej.
0
@Admin030
serio bez żadnego gracza TOP 5 na swojej pozycji? gdzie w kadrze mają chiellini, bonucci, barella, veratti, donarumma? + kilku mega dobrych piłkarzy jak insigne, immobile (jednak w tamtym roku złoty but) itd.