- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1676 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1676 Culés
2
Patrzę na Gameplay Forzy Horizon 5 i mega się ciesze ze kupiłem XSX. Gra wyglada fenomenalnie i już zdementowano plotki i gra ma chodzić w 4k/60FPS. Meksyk piekny kraj wiec krajobrazy pewnie będą wystrzeliwać z papci. Ja się jaram mega bo Forze kocham, uwielbiam latać bokiem w tej grze i sprawia mi to niesamowita frajdę, tym bardziej ze planuje kupić kiere do konsoli. Tez podoba mi się że w końcu będzie ruch prawostronny w grze bo trochę mi to przeszkadzało w poprzednich częściach i często waliłem dzwony i mi punkty uciekały :p będzie rekord sprzedaży bankowo bo w tym roku nie wychodzi ani Gran Turismo ani NFS
2
@Janas11224 Ja bym chciał grę wyścigową ulokowaną w Japonii, głównie z japońskimi klasykami ale również z nowościami. Ogólnie nigdy nie grałem w Forzę, bo wolę PlayStation. Może kupię wersję na komputer :)
1
@Janas11224 ja również się jaram niesamowicie , gram w każdą horizon od początku , niemasowita giera. Mam kiere ale w forzie horizon średnio się jeździ przez ten model arcade , lepiej padem . Pozdrawiam
1
@Janas11224 i ta grafika, jakiś obłęd!
1
@fcbarcafan19 daje sobie głowę uciąć że 6 będzie w Japonii z tego względu ze będzie na nową generację typowo
2
@Janas11224 Dobrze, że wychodzi w gamepassie. Za 4 ziko się ogra, bo za pełną cene mi się nie opłaca, znowu wynudze się po 5 godzinach jak w FH3 :D
1
@rafalonso1 Jeśli tak będzie to na pewno kupię. Lubię japońskie driftowe klimaty i ich samochody.
1
@fcbarcafan19 oj tak, Japonia moje marzenie tez, Tokio i latanie bokiem klasykami jak RX7, Supra, Silvia itp. Najpięknieszy kraj jeśli chodzi o samochody