La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1209 Culés

3

Akurat Cancelo i Silva nie są nam jakoś potrzebni. Pomocnik i środkowy obrońca prędzej

2

@kamilop za To Roberto i Dembele są mega potrzebni :)) skoro to coś w stylu wymiany więc czemu nie.
Tak po za tym mi się wydaje że od ilus lat nie mamy skrzydeł które robią różnicę na boisku

2

@Messibestplayerintheworld Ale po co wymieniać niepotrzebnych piłkarzy, na kolejnych niepotrzebnych? Zwłaszcza że lepiej szukać stopera, a kasy nie ma. Bernardo to żaden skrzydłowy.

0

@kamilop po to że mamy grać 4-3-3 a tu podstawa to szeroka ławka, pamiętaj że nie tylko pierwszy skład się liczy, zresztą Bernardo większość naszych piłkarzy wciąga nosem

1

@Messibestplayerintheworld Prawa obrona; Emerson, Dest. Lewonożne 10; Messi, Griezmann. Tutaj mamy w czym wybierać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?