- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1495 Culés
Gorące dyskusje
Eklerek
23
Sportowcy i ich inteligencja https://x.com/i/status/2081822645264265389
42 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Bilet zakupiony na środę, Spider-Man: Całkiem Nowy Dzień, 2D, dubbing. W końcu dobre kino a... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
gumaz
0
Dużo bezdomnych w waszych miastach widujecie ?
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1495 Culés
18
Znacie jakieś nierówności w Polsce pomiędzy płciami? Pozatym, że kobiety otrzymują lepsza emeryturę, w stosunku do wypracowanych pieniędzy, maja szybsza emeryturę, na kierunkach męskich dostają dodatkowe punkty za płeć! Co jest skandalem, a mężczyźni na kobiecych już nie.
Równość płac pomiędzy płciami mamy w czołówce świata.
Nie wiem co one chcą wywalczyć przez te 12tys lat, ale ja sądzę że powinny wywalczyć możliwość skoku z 12 tys metrów bez spadochronu. Bo rozpedzenie się przywalenie w ścianę nie wystarczy.
https://x.com/Dziewuchy/status/1400927513241690113
3
@Chwytak osoby osobom :D
2
@Messiah10 tez uważam, że nazwa ich strony jest nieheteronormatywnofobia.
1
@Chwytak przecież to jest skrajnie lewacki rak, nie przejmuj się nimi. Mają dobra stronę jedną - mówią to czego posłanki Lewicy w sejmie nie powiedzą bo nie wypada ;-)