La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1117 Culés

2

Barcelona - Frenkie, Busi, Pedri, Puig, Matheus, Pjanić, Moriba

PSG - Verratti, Paredes, Gueye, Herrera, Rafinha, Danilo Pereira

Moim zdaniem Wijnaldum prędzej wywalczy sobie pierwszy skład w Barcelonie niż w Paryżu. Co myślicie?

3

@Bartas7VeB W takim razie można odwrócić nieco pytanie i zapytać czy chce więc grać w teoretycznie słabszej ekipie...
Do tego za mniejsza kasę.

0

@Bobo25 ale wie że Koeman będzie na niego stawiał :D

konto usunięte

0

@Bartas7VeB IMO PSG ma baaardzo przeciętny środek i to bez pespektyw jak nasz De jong, Pedri, Moriba czy Madrycki Fede, blanco. Trzyma ich przy życiu atak a jak Neymar się zestarzeje, Mbappe odejdzie to będzie zwykły średniak europejki chyba, że jakoś mocno się wzmocnią na prezstrzeni 2 lat. Ale kim?

1

@Bobo25 No dla niego chyba lepiej zeby wybrał Paryż. Wieksze pieniadze ( 31 lat w tym roku wiec to moze jego ostatni taki poważny kontrakt ), gwarantowane trofea na krajowym podwórku, pewnie dalej zajdzie w lidze mistrzów. Z drugiej strony gra z Messim , rodakami ( Frenkie i Depay ), Koeman jako trener. Chciałbym go szczegolnie przy takiej pensji o jakiej sie mówi. Dużo by dał przy Koemanie ale jak wybierze Paryż to pretensji mieć nie bedzie można.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?