- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1511 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1511 Culés
4
Jeśli nie chcecie Koemana to kto? Pewnie padną słowa o Conte. A ja nie powiedziałbym, że pod jego wodzą Barca grałaby znacznie lepiej. Conte chociażby nie potrafił wyjść z grupy LM co jest bardzo słabe,
Dla mnie najlepsza opcja to zostawienie Koemana na jeszcze rok, gdy poparzymy na obecne realia, może za rok będzie więcej opcji trenerów wolnych. i wtedy myśleć o kimś nowym, jeśli holender zawiedzie. Moim zdaniem Koeman zasługuję na drugi rok pracy, zwłaszcza, że w pierwszym roku miał żałosne wzmocnienia i Suarez odszedł a w jego miejsce nie miał nikogo. Obecne szukanie nowego trenera to robienie czegoś na siłę, co nigdy nie jest to dobre.
Żeby nie było nie bronie Koemana, ma eiele wad i wielokrotnie mnie irytował. To nigdy nie będzie trener na poziomie dajmy Tuchela czy nawet Enrique . Gdyby teraz Tuchel, Guardiola, Klopp i np. Flick byli wolni lub realni zwolniłbym holendra bez namysłu.