- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1246 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
7
Kogo typujecie do ostatecznego zwycięstwa?Mistrz Świata?Czarny Koń? Największe rozczarowanie?... » Czytaj dalej
54 odpowiedzi
martusiaaaa
2
nie ma to jak czytać wpisów z la rambli z przed 5/6 lat hahahah
23 odpowiedzi
Zbyszard
0
Mam bardzo ładną Panią dentystkę. Jak ją poderwać?
25 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1246 Culés
0
Ktoś mi wyjaśni tok rozumowania w którym skreśla się Szymańskiego po tym jak się go wystawia na skrzydle, chociaż w lidze rosyjskiej furorę robi jako ofensywny pomocnik. Powołuje się beznadziejnego Kownackiego i jego się na tego ofensywnego pomocnika wystawia?
1
@Uukasz_93 ogólnie samo powołanie Kownackiego to już jest spore nieporozumienie
0
@UUkaniUU 100% racji!
Obawiam się brak jakiegokolwiek rozumowania!
0
@Xxxbarca4ever słuszna uwaga, gość jeszcze trochę i w jakiejś Legii wyląduje.
0
@Ghazul3293 to już mniejsza o to ale ten człowiek ma problemy z przyjęciem piłki i odegraniem jej , w dodatku jest wolny jak wóz z węglem a gra na skrzydle
0
@Ghazul3293 wtedy kibice Lecha go zaatakują