- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1572 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
14
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
MirusAmisz
27
Nigdy nie wrzucałem zdjęć swojego pieska to proszę bardzo:https://zapodaj.net/plik-PT9Veh9Pw4htt... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Arden
0
Wymień dziwny zapach, który lubisz.
27 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1572 Culés
3
Pytanie z czystej ciekawości i jak to wyglada z punktu prawnego. Czy Laporta mógłby odpalić jakąś internetowa zbiórkę np. na pokrycie długów/transferów/remont stadionu ?
Przecież wtedy chyba każdy kibic Barcy by sie zmobilizował zeby miec jakis udział w odbudowie klubu i wtedy władza na prawde należałaby do kibiców.
Czesto bywam na LR ale nie spotkałem sie jeszcze z takim pytaniem.
0
@SinMistico tez o tym myslalem, bardzo ciekawy pomysł. W zamian np wielka sciana z mini nickami? Oczywiście wydrukowane, nie pisane ręcznie:). Myśle, ze fajny smaczek, a każdy kibic chciałby pomoc. Myśle tez, ze tu może chodzić o to, ze to faworyzowałoby kluby popularne i to może być problemem, który fifa przewidziała, bo watpie, ze nikt na to nie wpadł. Wiec tak, pewnie jest to zakazane, choć pewności nie mam:)
2
@Huck ja bardziej myslalem o jakiejś aplikacji dla potwierdzonych ludzi ktorzy wpłacili zeby mogli głosować lub wybierać na co zostaną przekazane pieniedze zeby to było mega przejrzyste
Wiadomo ze wszystkim nie dogodzisz ale wtedy np Ci ktorzy chcieli by tylko transfery mogliby przestać wpłacać
0
@SinMistico W Wiśle się dało.
1
@SinMistico tu nie chodzi jak chcesz i na co wpłacić, to na bank, bo to pewnie bez roznicy w świetle prawnym. Tak jak mówię, Fife trzebaby zapytac czy tam uefe
0
@mkord wiem wlasnie i odkad sie to pojawiło to sie nad czyms takim zastanawiałem ;)
0
@mkord tam nie przyszedł sponsor/właściciel? Z drugiej strony można być sponsorem za właśnie wyżej napisany mini napis na ścianie, albo plakat:) ciekawy temat
0
@Huck Byka normalna zrzutka kibiców.
0
@mkord hm, to w takim razie nie rozumiem dlaczego nikt tego nie praktykuje.