La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1380 Culés

6

Jak dla mnie to Pep może nie wygrywać nic chociaż go uwielbiam i szanuję. Przegrał to przegrał, jeśli nie trenuje Barcy i nie zdobywa z nią pucharów to osobiście jest mi to obojętne czy dostaje się do finału i czy w nim dostaje. Możecie sobie gdybać co by było gdyby do Barcy wrócił, ale nie wróci :) Sam to powiedział, także schowajcie co poniektórzy swoje mokre sny :D Albo nie. Śnijcie dalej :)

konto usunięte

0

@Martwy ja gdzieś kiedyś wyczytałem że Guardiola powiedział że nie wróci dopóki będzie bartomeu :p pozdrawiam

konto usunięte

0

@Martwy Chyba ty masz mokre sny. Nie chcę więcej Guardioli w Barcelonie. Przeżyłam sukcesy Barcy, przeżyłam też porażki.
Opuścił Barcelonę w bardzo trudnym dla Barcy momencie. Odszedł, bo podobno nie mógł dłużej trenować wielkiego zespołu bez sukcesów.
A teraz siedzi w tym City, bo mu wygodnie. Mam nadzieję , że nigdy nie wygra LM. A Messi nigdy nie przejdzie do MC.

0

@izabella Twoje chore komentarze mnie przerażają...

konto usunięte

0

@Martwy Mam nadzieję, że jeszcze nie umarłeś z powodu moich
komentarzy.
Dużo zdrowia ci życzę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?