- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1148 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1148 Culés
4
Boże... za co ty mnie tak karzesz takimi transferami...
16
@Rewolucja123 za donoszenie na wszystkich.
0
@Rewolucja123 Wijnaldum to świetny piłkarz
0
@kamilop Podziękuję. Nigdy nie lubiłęm oglądać biegaczy. Vidal, Paulinho, nie pasują mi. Brakuje nam kogoś kto będzie POTRAFIŁ rozegrać tempo akcji. Pjanić nie potrafi (cholernie niedokładny), Puig, to biega wszędzie i nigdzie, więc nie da rady (chodzi o defensywę).
0
@Rewolucja123 Wijnaldum potrafi super podać. A dynamika to jego kolejna zaleta.
0
@kamilop Nie rozumiesz mnie. Co z tego, że potrafi. Potrafi rozegrywać? Potrafi złapać idealny timing do przyspieszenia? Potrafi rozciągnąć gdy trzeba? My często gramy stojanowa, a Busi lub Leo decydują się na rozciąganie crossem, czy długim do boku. Jeszcze ziemią ujdzie dogranie, ale górne mi bardziej chodzi. Do tego brak podań za linię gdy ktoś ucieka przewijał się już kilka razy w tym sezonie.
2
@Rewolucja123 To za te analizy De Jonga i narzekania na Desta. Masz za swoje :D
1
@Rewolucja123 Brakuje po prostu Xaviego.