La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1040 Culés

0

Braitwhite skupia się obecnie tylko na Blaugranie. On i jego rodzina są bardzo zadowoleni z życia w mieście i nie zamierzają z tego rezygnować.

Wcale nie jestem zdziwiony chłopak dostał życiową szanse od losu 4 lata kontraktu w topowym klubie świata i teraz będzie z tego korzystać. Jednak Ci co mu dali tę umowę powinni zostać powieszeni za jaja na środku La Rambli bo jakby się nie starał w życiu nie będzie to piłkarz na miarę Barcelony, niestety.

0

@NaFazieHitman A kto tu jest na poziomie Barcelony? Prawie żaden. Albo nie dojeżdżają mentalnie, albo umiejętności nie staje.

2

@NaFazieHitman chlop nawet jak go wyślą na trybuny pewnie ma takie zarobki, że mógłby się ustawić na parę ładnych lat do 2024... Barto to kretyn.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?