La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2074 Culés

1

Orientuje się ktoś czy po numerze serii szczepionki są radę poznać czy to Pfizer czy Astra? Zapisałem się na Astrę, skierowanie było na Astrę a wydaje mi się że dostałem Pfizera- porównując numery serii ze znajomymi to mój wygląda jak Pfizer, a nie Astra. Skierowanie na drugą dawkę mam na Astrę...

3

@bolinho89 przecież czytają ci przed co podają i czy akceptujesz. Gdzieś ty był u weterynarza?

0

@tbas możliwe. No ale nic nie czytali. Skierowanie miałem na Astre

1

@bolinho89 Też nie byłem pewny, ale na kartce którą dostałem po szczepieniu z tyłu miałem znaczek firmy Pfizer. Weź posprawdzaj czy nigdzie nie ma logotypu czy coś.

0

@Kgorecki2500 jest. Właśnie chodzi o to, że jest. Pfizer. Smsa dostałem z informacją o szczepieniu druga dawką Astra

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?