La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1434 Culés

2

a rambla bamba to niczym studnia życia i wiedzy.
Wszyscy oświeceni w stopniu tak zaawansowanym, że życie to tylko skromna igraszka. Wiedzą wszystko o wszystkim.
Koeman out słaby trener wiadomo. Tam do Barcy trzeba chłopa z pomysłem co na odprawie przedmeczowej będzie bardziej dociskał marker do tablicy.
Ty tam biegniesz tu ty stój a ty messi kiwni kilku.
Ter Stegen do kitu, czy on wie, że bramka jest za nim? Sprzedać coś zarobić. Pamiętam jak obronił karnego z Sevilla, wtedy był geniuszem w bramce. Niestety czas idzie do przodu.
Finanse: Sprzedajmy tego tego i tego, z tego będzie 34 miliony(hahaha skąd wiedzą ile kto za płaci), ale ONI WIEDZĄ. No i kalkulator no to dodajmy ile zaoszczędzimy. Co tam jakieś kontrakty albo czy jest popyt na danego gracza.
Skład drużyn: wyjdziemy w takiej 11 ten ten ten ten ten, a ten nie bo jest słaby i go nie Lubie. Zły wynik w trakcie meczu: Koeman zmiany. Niech wjedzie gość w 70 minut na skrzydło i niech próbuje dorzucić.
Talenty: Riki Puig Panie to jest Talent. Mały, sprytny, szybki. Ktoś kiedyś nazwał go talentem no to musi mieć talent. On nie zakopał talentów jak w przypowieści. Talentach z Bibili. Trener się nie zna. Przecież na treningi nie patrzy jak Riki czaruje.
Byli zawodnicy: Suarez. Dwa lata temu to było tak jaki on gruby wolny, przyjaciel messiego od picia yerby. Sprzedać póki co wart. Teraz hmmmm jak można było go oddać.Kurcze taki piłkarz.
I tak w kółko.

1

@Nerowing2 No i dlatego to miejsce jest tak wyjątkowe

konto usunięte

2

@Nerowing2 Na tym chyba polega forum, że każdy ma swoją opinię i jakieś swoje przekonanie się tym dzieli

1

@Nerowing2 Jak to mówi wujek na święta "No i tak to właśnie jest" :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: