La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1850 Culés

1

Jutro zobaczyłbym:

Pena - Mingueza, Araujo, Umtiti - Dest, de Jong, Puig, Ilaix, Firpo - Dembele, Braithwaite.

Co sądzicie i jak wy to widzicie?

5

@SamuraJack Konrad od pierwszej

3

@KacperVEB Przecież zostanie caly mecz na ławce. To samo Peña.

konto usunięte

0

@KacperVEB KonraDZIK i jedziemy z nimi.

1

@SamuraJack Bez Matheusa nie ma gry!

0

@SamuraJack Lepiej bez Umtitiego bo się jeszcze połamie.

0

@SamuraJack Pena - Dest, Araujo, Umtiti, Firpo - Busquets, Moriba, Puig - Dembele, Braithwaite, Konrad
W 2 połowie takie zmiany:
Mingueza > Araujo
Trincao > Dembele
Griezmann > Braithwaite
Pjanić > Busquets
Mecz o pietruszkę - kwestia tego czy skończymy sezon na 3 czy w najgorszym przypadku na 4 miejscu.

0

@KacperVEB jak wyjdziemy 433 to jak najbardziej.

@Bartas7VeB pewnie masz racje, ale z chęcią zobaczyłbym obu zawodników.

@Azi jak mogłem o nim zapomnieć ;)

@Kgorecki2500 Umitti zagra, bo nie ma lewonożnego stopera.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?