- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1465 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
9
5 spotkań w 16 dni no to nieźle. (Oczywiście jeżeli będziemy przechodzić do kolejnych... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Zoker
13
Dobrze, że Anka ma wsparcie, bo też nie wiem co zrobiłbym w tak trudnej... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
EzioAuditoreDF
2
Nie rozumiem fenomenu Haalanda. Czy według Was jest technicznie jakiś gorszy piłkarz od niego?... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1465 Culés
2
"Milan rozgramia Torino aż siedem do zera!
Ależ to był znakomity mecz Rossonerich. Piłkarze Pioliego byli tego wieczoru lepsi o kilka klas, bezlitośnie punktując dużo słabszego rywala. Już przed meczem spodziewałem się spokojnego zwycięstwa Milanu, ale to, co stało się na stadionie w Turynie, przerosło najśmielsze oczekiwania.
Milan grał, przewodził, strzelał. Do sukcesu przyczynił się każdy zawodnik i ciężko jest wyróżnić tutaj kogoś szczególnie. Godne podziwu są na pewno dwie bramki Theo Hernandeza, który zagrał bezapelacyjnie znakomite zawody. Do tego hattrick Rebicia, rzut karny Kessiego. Dziś działało dosłownie wszystko. Tak, wiem, to było "tylko" Torino, ale mówimy tutaj o totalnej dominacji. Taką drużynę aż chce się oglądać!
Liga Mistrzów dawno nie była tak blisko czarno-czerwonych. Spotkanie z Cagliari powinno być dla nich formalnością. Dużo ważniejsza będzie za to potyczka z Atalantą. To właśnie w ostatniej kolejce sezonu okaże się, czy Milan dorósł do powrotu do europejskiej czołówki. Ostatnie dwa mecze sugerują, że zdecydowanie tak."
[Fanpage, Mistrzowie Polski]
Jak dla mnie Rebic zawodnikiem meczu.