La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1624 Culés

0

Nie popadajmy już w taki przesadyzm. Wiem że z wygraniem trofeum jest 0/1 albo się wygrywa albo nie wygrywa ale to nie znaczy że drużyne i trenera nagle musimy oceniać w taki sam sposób - beznadziejny/wspaniały. Popatrzmy na to na spokojnie a nie na wkur*. Zresztą sam fakt że jest takie wkur* znaczy że piłkarze i Koeman odwalili dobrą robote bo przed sezonem oraz na początku sezonu 90% komentarzy tutaj to było drżenie o Lige Europy.

1

@don'T.R.I.P.e nikt nie drżał o ligę Europy tylko ludzie tak pisali bo było to modne. Prawda jest taka, ze nawet na chwile nie pomyślałem, ze będziemy po za top 3 bo to byłoby ośmieszenie

0

@KacperVEB Gdybym był wredny to teraz zaczął bym kopać twoje komentarze żeby sprawdzić czy rzeczywiście tak było.

0

@don'T.R.I.P.e bardzo chętnie, poczekam. Jeśli coś znajdziesz to daj znać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?