La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 878 Culés

0

Chciałbym podzielić się opinią na temat bramek na wyjeździe w LM. Uważam, że ta zasada jest słaba i powinno się ją usunąć. Przykładowo we wczorajszym meczu przy wyniku 1;0 dla City gospodarze musieli grać bardzo zachowawczo, bo potencjalnie stracona zaledwie jedna bramka sprawiałaby, że wynik jest już bardzo niebezpieczny. Jestem pewien, że mecze byłyby bardziej otwarte, a drużyny nie musiałyby tak bardzo obawiać się straty bramki u siebie, gdyby tejże zasady nie było. Dodatkowo zwiększałoby to prawdopodobieństwo dogrywki i rzutów karnych co również dodawałoby wiele emocji. Jednak rozumiem, że argument dogrywek i karnych działa w obie strony gdyż piłkarze byliby dużo bardziej zmęczeni i to może działać na niekorzyść usunięcia zasady goli na wyjeździe.

2

@BoRoWieC Akurat w tym meczu ta zasada niezbyt obowiązywała. Jeśli PSG chciałoby przejść, musieli powtórzyć wynik 1 meczu tylko, że na ich korzyść (dogrywka) lub wygrać 2:0. Czysta logika

0

@BoRoWieC To teraz wyobraź sobie, że drużyna grająca autobusem remisuje u siebie 1:1 i zamiast w rewanżu grać o korzystny wynik, to dalej postawią autobus i będą grać na 0:0 lub liczyć, że wpadnie dla nich jakiś farfocel.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?