- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1244 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
19
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Arden
0
Wymień dziwny zapach, który lubisz.
28 odpowiedzi
MirusAmisz
41
Nigdy nie wrzucałem zdjęć swojego pieska to proszę bardzo:https://zapodaj.net/plik-PT9Veh9Pw4htt... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1244 Culés
0
W piątek mogę się już zapisywać na szczypanie, krótka piłka panowie jaka szczepionka i dlaczego. Z tego co zauważyłem większość poleca Pfizera ze względu na rzekomy mały odsetek efektów ubocznych
1
@Mario96w Moi wujkowie szczepili się Pfizerem i wszystko było ok. Znowuż drugi wujek dostał modernę to przez 2 dni leżał ledwo żywy. Ale może to po prostu taki zbieg okoliczności.
0
@Mario96w mój ojciec Astra i kompleni zadnyc objawów (luty,/marzec) druga dawka jakos w czerwcu
3
@Mario96w co to się porobiło...no tak wolnośći nam nie zabrali, przecież możesz dobrowolnie wybrać sobie szczepioneczke jaka chcesz. Krótka piłka, wybierz brak szczepienia
0
@Mario96w U mnie padło na Astrę, bo termin był dużo szybszy. Idę już w ten piątek
0
@JustBarca Nie takie było pytanie, panie rozsądek