- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1397 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1397 Culés
0
Panowie polećcie jakiś zestaw hantli dobry zarówno dla początkującego jak i zaawansowanego miłośnika treningu siłowego. Chodzi o duży zakres regulowania ciężaru, tak żeby móc swobodnie przez długi czas progresować na ćwiczeniach z hantlami
2
@Mario96w oo takie rzeczy to nie teraz, bo odkąd jest lockdown to ceny +300%. Generalnie jak chcesz regulowane to gryf skręcany i żeliwne obciążenie, bo będą mniej zajmować. Przy bitumicznych talerzach masz je strasznie szerokie i o dużej średnicy, ciężko wtedy załadować duży ciężar
0
@against_modern_football Gryf śrubowy i żeliwo to wiadomo, pytam tylko o stricte jakiś link do zestawu czy chociaż nazwę firmy, może ktoś ma jakąś perełkę w stosunku jakość/cena jak na obecne czasy ^^
1
@Mario96w To szukałbym po olx, jak ktoś sprzedaje coś jak tutaj https://www.olx.pl/d/oferta/silownia-obciazenia-zestaw-hantli-2-x-30kg-CID767-IDJJPAX.html#95a93ab826 albo oddzielnie gryfy i do tego ciężary tak jak np. tutaj na kg sprzedawane https://www.olx.pl/d/oferta/obciazenie-zeliwne-2-5-5-10-15-20-kg-nowe-CID767-IDAHYJW.html#95a93ab826 wszystko kwestia kalkulacji, co się bardziej opłaca. Po sklepach to chyba nie ma sensu szukać nawet, bo jak pisałem wcześniej ceny są astronomiczne ;) tak btw. pamiętam stary czasy jak ćwiczyliśmy w piwnicy, sztanga z rury, obciążenia jakieś koła ze złomu, tarcze hamulcowe itp. robiły kilogramy i w sumie teraz to chyba najlepsza opcja ;)
0
@against_modern_football Dobra dzięki byku coś się wymyśli :D
1
@Mario96w kup sobie zestaw w decathlonie żeliwne obciążenia i masz duży zakres dokładania sobie obciążenia a cena jest przystępną
0
@Mroziu O właśnie za tydzień jadę do Krakowa bo u siebie nie mam to zerknę ^^