La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

0

Jeśli Espanyol w następnej kolejce zdobędzie przynajmniej 1 ptk. to będzie mieć zapewniony awans do la liga. A jeszcze miesiąc temu Espanyol był trzeci ale niestety od tego czasu Almeria i Mallorca zdobyły łącznie mniej punktów niż Espanyol

0

@Mamrotek22 Espanyol i Mallorca wchodzą bezpośrednio

Walka o 3 miejsce między Almerią, Leganes, Gijon, Gironą i Rayo otwarta (jedna z ekip nie znajdzie miejsca w walki o baraże)

Awans Espanyolu żadna niespodzianka - już przy spadku było jasne, że będą dysponować bardzo dobrym budżetem i szybko wrócą.

0

@mekston w marcu Espanyol był trzeci. Po cichu liczyłem że to się utrzyma ale niestety Mallorca i Almeria mnie zawiodły

0

@Mamrotek22 byl przez chwile ale roznice punktowe byl ultra niewielkie, wczesniej jednak przez dlugi czas wraz z Mallorca okupowal pozycje 1-2

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?