Plan pracy FC Barcelony na ten tydzień

Julia Cicha

21 września 2020, 18:30

FCBarcelona.es, AS

11 komentarzy

Fot. Getty Images

FC Barcelona rozpoczyna ostatni tydzień przygotowań do startu rozgrywek ligowych. Już w niedzielę podopieczni Ronalda Koemana zagrają z Villarrealem. Wcześniej odbędą jednak aż siedem treningów.

Trener mówił, że wciąż zostało mu jeszcze wiele rzeczy do poprawienia. Przede wszystkim kadra jest zbyt szeroka, liczy bowiem aż 30 zawodników, ale i tak Holender zdaniem ASa uważa, że przygotowanie fizyczne i taktyczne przebiega zgodnie z planem. Na najbliższe dni Koeman zaplanował aż siedem treningów. Ostatni z nich odbędzie się w niedzielę rano, a więc w dniu meczowym. Dopiero po tej sesji poznamy listę powołanych piłkarzy.

Najbliższe treningi odbędą się w poniedziałek, wtorek (dwa), środę, piątek, sobotę i niedzielę. Jedynym dniem wolnym będzie więc czwartek. Piątkowa sesja będzie intensywna, natomiast w sobotę zawodnicy będą pracować bardziej nad taktyką.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

W obecnej sytuacji jedynie co daje szansę na lepszą przyszłość to stawianie na młodych bo stara gwardia już pokazała swoje przez ostatnie 3 sezony :) Mam nadzieję że Koeman nie będzie się bał posadzić na ławce nawet i Messiego jeśli będzie bez formy. Nie żeby to była jakaś uszczypliwość ale było wiele meczów w których chociażby powinien zostać zmieniony. Dajmy się rozwijać nowym.

Jak będą tak ciężko trenować to Busi sam ucieknie w zimę :)

widze slaby sezon w naszym wykonaniu zero wzmocnien dramat