Josep Maria Bartomeu: Nie planuję podać się do dymisji

Julia Cicha

19 września 2020, 18:59

Mundo Deportivo, Twitter

38 komentarzy

Fot. Getty Images

Josep Maria Bartomeu udzielił wywiadu dla TV3 przed dzisiejszym meczem o Puchar Gampera. Odniósł się do wszystkich najbardziej kontrowersyjnych kwestii dotyczących Barcelony.

- Drużyna ma się bardzo dobrze, to nietypowy presezon. Obecny zespół ma inny styl, widać, czego Koeman chce w tym sezonie. Piłkarze mają dużą ambicję.

- 20 tysięcy podpisów to dużo. Wszystkich nas to zaskoczyło. To demokratyczny proces i teraz musimy utworzyć komisję oraz zatwierdzić wszystkie podpisy. My będziemy dalej pracować dla klubu, nie zatrzymujemy się.

- Do końca okienka zostało jeszcze parę dni, pracujemy nad zbudowaniem jak najlepszej kadry. Obecnie nikt nie planuje podawać się do dymisji, musimy dalej pracować. Nikt mnie nie prosił o rezygnację. Nie powinniśmy teraz spekulować.

- Jako prezydent nie wejdę w żaden konflikt z Messim. On przemawia na boisku. To oddzielny temat, powiedziano już wszystko, co powinno było zostać powiedziane. Messi jest najlepszy w historii i chcemy, by z nami został. Nie będę się z nim kłócił. Musimy wspierać drużynę i pogratulować sobie, że Messi został z nami. On cieszy się na pracę z Koemanem. Ważne, że gra u nas, w swoim domu. Chcemy, by zakończył tu karierę, i pragniemy budować z nim projekt.

- Mamy wystarczająco pieniędzy, nie są one problemem, ale przed kupowaniem piłkarzy musimy kogoś sprzedać. Szukamy nowych klubów dla niektórych zawodników. Suárez? Jest naszym graczem, jednym z najważniejszych i ma ważny kontrakt.

- Powiedzieliśmy Setienowi, że już na niego nie liczymy, w odpowiednim momencie. Nie doszliśmy do porozumienia w sprawie rozwiązania jego umowy i będzie musiał zdecydować o tym sędzia. Ma to miejsce w wielu firmach. Jestem wdzięczny Setienowi, że pomógł nam, przychodząc do klubu.

- Wieści o Puigu były nieco przesadzone. Koeman opowie o tym po meczu. Mówimy o mniejszej lub większej liczbie minut a nie o tym, czy trener na niego liczy, czy nie. Koeman wybierze najbardziej odpowiednich zawodników, zarząd całkowicie mu ufa i jego decyzje będą uszanowane.

- Pandemia sprawiła, że nasze przychody bardzo zmalały, musimy dostosować się do sytuacji, zmniejszając pensje. Na razie nie ma miejsca dla nowych piłkarzy. Wydatki na pensje są na granicy finansowego fair play.

- Nie skupiajmy się na tym, co złe, tylko na przyszłości.

 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Bartomeu pracuje tylko na swoją emeryturę która pozwoli mu żyć w dostatku. Klub traktuje jak zło konieczne.

Trzeba hit mana wynająć, bo trzyma się stołka jak wesz psiego ogona

Nic dziwnego jak ten klub pikuje w dół skoro barto jest naszym prezydentem. Jest nieudacznikiem to jak nieudacznik zarządza tym klubem i wygląda to jak wygląda

Barto ku*wo je*ana przestań mi ku*wa ten klub prześladować!

"Nawijanie makaronu na uszy idiotów" część 978....

Ten gość ma zaburzoną percepcję, jest totalnie oderwany od rzeczywistości. Bredzi jak potłuczony i na dodatek mówi, że jest dobrze!? Za grosz honoru i wstydu

On chyba liczył na to , że ta wypowiedź dotrze tylko do idiotów...

Ten gość nie ma wstydu, honoru , jaj ani czegokolwiek po za włosami na głowie . Dziekuje i dobranoc

ta mina na zdjeciu i nagłówek mówią wszystko :D

"20 tysięcy podpisów to dużo. Wszystkich nas to zaskoczyło." XD

Akurat podanie sie do dymisji calego zarzadu teraz nic nie da a wiecej zlego zrobi. Niech juz dokoncza te transfery i po okienku przyjdzie na nich czas.

Żenujący człowiek

"- Mamy wystarczająco pieniędzy, nie są one problemem, ale przed kupowaniem piłkarzy musimy kogoś sprzedać."

a potem
" - Pandemia sprawiła, że nasze przychody bardzo zmalały, musimy dostosować się do sytuacji, zmniejszając pensje. Na razie nie ma miejsca dla nowych piłkarzy. Wydatki na pensje są na granicy finansowego fair play. "

Heheszki

"Nie będę się z nim kłócił. Musimy wspierać drużynę i pogratulować sobie, że Messi został z nami. "

Tak... związaliśmy ją z kolegami i zgwałciliśmy., Teraz możemy sobie pogratulować udanego seksu. Co za bezczelny typ.

Suarez jest naszym graczem, jednym z najważniejszych- ciekawe, dlaczego nie zagrał ani minuty?

On chyba żyje w swoim wyimaginowanym świecie.

Co za....... typ

Nikt Cie nie prosił o odejście?

Zdaje się, że sam się zadeklarowałeś jeśli Messi zostanie!!

I jak ludzie mają wierzyć w slogan "Mes que un club" skoro ich "prezydent" to MES QUE UN OSZUST!!

Bezczelność tego typa nie ma granic...
konto usunięte

- Mamy wystarczająco pieniędzy, nie są one problemem, ale przed kupowaniem piłkarzy musimy kogoś sprzedać. Szukamy nowych klubów dla niektórych zawodników. Suárez? Jest naszym graczem, jednym z najważniejszych i ma ważny kontrakt.
- Pandemia sprawiła, że nasze przychody bardzo zmalały, musimy dostosować się do sytuacji, zmniejszając pensje. Na razie nie ma miejsca dla nowych piłkarzy. Wydatki na pensje są na granicy finansowego fair play.
Facet sobie sam zaprzecza w jednym wywiadzie

Trzymajcie mnie bo mu zaraz wy......e

Wstyd... Wstyd... Wstyd....

Typie ty się tak trzymasz tego stołka że jak w referendum wyjdzie że będziesz musiał odejść to będą cię musieli taczką wywieźć bo ty tak bardzo nie będziesz chciał zrezygnować. I powiesz że wierzysz w ten projekt.

Niesamowite, jestem w głębokim szoku

Ciekawi mnie jak Koeman wypowie się po meczu o Puigu.

Nie wiedziałem, że można kogoś tak bardzo nie lubić, nie znając go. No może poza JK.

@Nihas @Fantastyczny Chłopiec Zbanują Was zaraz, nie warto (choć uważam, że można zrobić wyjątek dla jechania po Bartomeu).

"Chcemy, by zakończył tu karierę, i pragniemy budować z nim projekt."

Jaki projekt? On chyba nawet nie wie co to słowo znaczy.