Marca: Uwaga na Hirvinga Lozano

Maciej Łoś

7 sierpnia 2020, 15:01

Marca

3 komentarze

Fot. Getty Images

Marca pisze dzisiaj o Hirvingu Lozano, który może okazać się tajną bronią Napoli w jutrzejszym meczu przeciwko Barcelonie. Meksykanin może liczyć na grę od pierwszych minut ze względu na problemy kadrowe zespołu Gennaro Gattuso.

Hirving Lozano nigdy nie ukrywał, że jego największym marzeniem jest gra dla Barcelony. Klub interesował się zawodnikiem, co potwierdził on sam w 2018 roku podczas konferencji prasowej przed meczem z Barçą. Meksykanin występował wówczas w PSV Eindhoven. Ostatecznie młody skrzydłowy wylądował w Napoli za rekordową dla klubu sumę 42 milionów euro.

Entuzjastą tego transferu był ówczesny trener drużyny z Neapolu Carlo Ancelotti. Lozano zrobił na nim wrażenie podczas mistrzostw świata w 2018 roku w Rosji. Niestety jego przygoda z Serie A nie należy do tej pory do udanych. Po objęciu zespołu przez Gennaro Gattuso rola Meksykanina spadła i jest on teraz tylko rezerwowym. 

Los sprawił, że Lozano może być ważnym ogniwem Napoli w jutrzejszym meczu przeciwko Barcelonie, ponieważ na to spotkanie nie zdąży się w pełni wykurować Lorenzo Insigne. Meksykanin ma zatem szansę pokazać swoje umiejętności w spotkaniu, podczas którego rywalem będzie jego ulubiona drużyna. Największymi atutami 25-latka są jego przyspieszenie i technika. Obrońcy Barçy będą musieli bardzo uważać na Lozano, ponieważ będzie on jutro bardzo zmotywowany, aby udowodnić swoją przydatność Gennaro Gattuso.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Pewnie wyjdzie gdy wynik dla nich będzie nieciekawy

Przypominam że nie gramy meczu w fife.
Dlatego nie mamy się czego obawiać bo pewnie nie zagra nawet.

Nie zagra nawet minuty..