Antoñito: Chcemy zagrać dobrze i sprawić niespodziankę

Maciej Łoś

9 lipca 2020, 18:00

AS

Brak komentarzy

Fot. Getty Images

Antoñito udzielił wywiadu przed meczem z Barceloną. Pomocnik Realu Valladolid wierzy, że jego drużyna jest w stanie wygrać z zespołem Quique Setiena.

- Barcelona to jeden z najlepszych klubów na świecie, ale my chcemy zagrać dobrze i sprawić niespodziankę. Ostatnio mierzyliśmy się z silnymi drużynami walczącymi o Ligę Mistrzów, czyli Valencią, Sevillą i Atlético. W każdym z tych meczów sprawiliśmy problemy naszym rywalom i momentami byliśmy bliscy zwycięstwa. Mamy zawodników o umiejętnościach indywidualnych, którzy potrafią zaskoczyć przeciwnika.

- Barça gra o zwycięstwo w lidze, ale my również walczymy o swoje cele i chcemy wygrać. Te trzy punkty bardzo by nam pomogły w kwestii utrzymania. To prawda, że mamy taką sytuację, że zależymy od samych siebie, ale patrzymy też na to, co  robią nasi rywale.

- Myślimy tylko o spotkaniu z Barceloną, a nie o meczu Mallorki z Levante, choć wydaje się to być kłamstwem. Gdy będziemy już matematycznie utrzymani, zejdzie z nas presja. Zawsze czuliśmy się zaangażowani w walce o ligowy byt i o to, żeby uzyskać dobre rezultaty. Teraz jesteśmy spokojniejsi i chcemy dać z siebie wszystko w pojedynku z Barçą?

Poleć artykuł