Diego Simeone: Yannick Carrasco znów staje się piłkarzem decydującym

Maciej Łoś

1 lipca 2020, 00:59

Marca

10 komentarzy

Fot. Getty Images

Diego Simeone pojawił się na konferencji prasowej po meczu z Barceloną na Camp Nou. Argentyńczyk jest zadowolony z postawy Atlético.

Ocena spotkania: Czujemy respekt do Barcelony i umiejętności jej zawodników. Trzeba umieć robić jej krzywdę dzięki miejscu, które zostawia. Mecz był rozgrywany w ten sposób, w jaki my zwykle to robimy. Zaczęliśmy dobrze, potem Barça strzeliła gola w zagęszczeniu w polu karnym. Następnie sprawialiśmy jej problemy w rozgrywaniu. Próbowaliśmy do samego końca na dwa sposoby, najpierw z Diego Costą, a potem z Thomasem Lemarem. Nasza praca była bardzo dobra, jestem zadowolony z postawy drużyny. 

Wpuszczenie Antoine'a Griezmanna w 90. minucie: Bez komentarza.

Yannick Carrasco: Belg nie miał łatwo na początku po powrocie, ale wykonał kapitalną pracę. Znów staje się dla nas piłkarzem decydującym. Cieszy nas to. W meczu z Athletikiem w Bilbao również wyglądał bardzo dobrze. Dziś rozegrał swoje najlepsze spotkanie.

Diego Costa: To było jego typowy mecz. Cały czas pracował, wspierał drużynę. Tego potrzebujemy od niego, ale także od innych. Pozostało pięć spotkań, a każde z nich będzie trudne. Potrzebujemy pomocy wszystkich zawodników. 

Barcelona: To drużyna z piłkarzami, którzy umieją się dobrze ustawiać i ranić rywala. Czasem atakuje szybciej. To inny styl niż nasz, ale jest przeze mnie szanowany.

Publiczność: Trzeba wspierać piłkarzy, by byli jak najlepiej skoncentrowani na meczu. Ja zachowuję się tak samo z kibicami na trybunach, jak i bez nich.

Finał Ligi Mistrzów: Wybiegamy myślami zbyt daleko. Do sierpnia czeka nas jeszcze wiele ważnych momentów.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A co byście powiedzieli gdyby Barca skończyła na 3-cim miejscu...? Atletico nie odpuści do końca widząc co się dzieje a nasze lenie....kto wie co mają w głowach

Wszystkie trzy karne to fantazja sędziego.
Ciekawi mnie sytuacja Pique w polu karnym Atletico. Co zrobiłby sędzia gdyby taka sytuacja miała miejsce w polu karnym FCB...

Przeszedł kurs nurkowania celująco chłopak :)

Diego, przy całym szacunku, nie licz na to, że przeciw innym drużynom niż Barca nurek dostanie takie karne, bo się zdziwisz. Potem będą znów męczarnie na 1:0 a i jeszcze prawidłowych karnych nie dostaniecie. #LaZabawa #La Sędziowie...

Decydujący #Nurek.

dziwiłem się że carrasco nie było w atletico , nie pamietam czy to było wypożyczenie czy transfer , ale teraz znowu jest i jak widać potrafi byc naprawdę bardzo nieprzyjemnym przeciwinikiem na nasze nieszczęscie... szkoda że my nie mamy tak energicznych skrzydłowych