Futbol w czasach zarazy - Barcelona w sepii #1 [FILM]

Magdalena Rudnicka

10 czerwca 2020, 18:00

11 komentarzy

Kilka dni temu informowaliśmy, że seria historyczna "Barcelona w sepii" niebawem powróci w formie wideo. Ten czas właśnie nadszedł. Oddajemy w Wasze ręce premierowy odcinek w formie pełnometrażowego filmu dokumentalnego pt. "Futbol w czasach zarazy".

To historia zmagań piłkarskiego świata z chorobą. Dylematów, przed jakimi ludzie futbolu stawali w obliczu epidemii. Wybierzcie się wraz z nami w podróż od początku XX wieku aż do czasów najnowszych i wspólnie prześledźmy, jak wyglądał futbol w czasach zarazy.

Planujemy kontunuować serię "Barcelona w sepii" na kanale YouTube FCBarca.com. Możemy tego dokonać wyłącznie dzięki Waszemu wsparciu. Zostawienie subskrypcji, komentarza czy łapki w górę to nie tylko gest, który przynosi satysfakcję naszemu zespołowi. To przede wszystkim realne wsparcie, ponieważ na tej podstawie algorytmy YouTube decydują o zasięgu odbiorców, do jakich dotrą nasze filmy. Ponad 80% naszych widzów nie jest subskrybentami. Jeśli pozostawisz subskrypcję, komentarz lub łapkę w górę, będziemy Ci ogromnie wdzięczni, ponieważ w wymierny sposób umożliwisz nam dalszą obecność i rozwój na tej platformie.

Zapraszamy do obejrzenia filmu! Czekamy też na Wasze pomysły dotyczące tematyki kolejnych odcinków.

 

 

Ta produkcja nie ujrzałaby światła dziennego, gdyby nie ogrom pracy i czasu poświęconego przez nasz zespół. Szczególne podziękowania należą się dwóm osobom. Michał Kosim - filmowy todocampista, pełnił zarówno rolę reżysera, realizatora, jak i montażysty wideo. Mateusz Rudnicki - lektor, dźwiękowiec, organizator całego przedsięwzięcia i człowiek od gaszenia pożarów (dziękuję za zasilacze!). Pragnę też podziękować Łukaszowi Surzynowi, za produkcję i wiarę, że warto zainwestować w nasz pomysł. A także Julii Cichej - za nieocenioną pomoc w tłumaczeniu napisów.


Scenariusz – Magdalena Rudnicka
Reżyseria – Michał Kosim, Magdalena Rudnicka
Realizacja – Michał Kosim
Lektor – Mateusz Rudnicki
Montaż wideo – Michał Kosim
Montaż audio – Mateusz Rudnicki
Produkcja – Łukasz Surzyn
Tłumaczenie napisów – Magdalena Rudnicka, Julia Cicha
Grafika Magdalena Rudnicka, Michał Kosim

 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Świetna robota! Następne tematy powinny być już przyjemniejsze, bo pandemi mamy chyba wszyscy dość. Długo wyczekiwałem powrotu tej serii, ale nie spodziewałem sie, że zagości na YT. Brawo za wykonaną prace!

Bardzo, ale to bardzo mi się podobało. Podziękowania za moc pracy włożonej w przedsięwzięcie.
Świetnie się ogląda, lekka forma, dużo ciekawostek, nie nuży.
Imponujący wręcz tembr lektora, predysponujący do czytania audio booków, o czym ktoś z komentujących już zresztą wspomniał.
Gdyby jednak szukać miejsca na poprawę, takiego niewielkiego ale - prowadząca powinna pracować nad nieco większą swobodą, która pewnie przyjdzie z czasem. Twarz nie musi trwać w kamiennym, posągowym bezruchu. Może, a nawet wskazane by wyrażała emocje, mimikę, była bardziej pogodna, a od czasu do czasu zagościł na niej uśmiech. Oczy; rozumiem, że wzrok musi być skupiony w punkcie, lecz nie do stopnia, w którym gałki wyglądają jakby miały za chwilę eksplodować.
Tak czy owak, genialny pomysł na cykl, rewelacyjne wykonanie, imponujący efekt końcowy, mam nadzieję obejrzeć wkrótce kolejne filmy/materiały.
Nota końcowa 9.75/10

Obejrzane nawet spoko

Brawo, to jest niewątpliwie nowa jakość, jeżeli chodzi o serwisy dotyczące piłki nożnej. Konkurencja została już dawno w tle, więc powinniście koncentrować się wyłącznie na sobie.

Super praca :) Jak ktoś ma ochotę to dowie się bardzo ciekawych faktów, które mam wrażenie nie są powszechnie znane. Realizacyjnie co prawda tylko słucham w tle, więc nie docenię montażu i zaprezentowanych materiałów, ale słucha się bardzo przyjemnie.
PS Głos Mateusza przypomina mi lektora, który czytał w audiobooku Jo Nesbo :D

Super sprawa, pełny profesjonalizm. To, że jest mało komentarzy nie oznacza, że nie jesteście docenieni, naprawde szacun.

spoko ekstra materiał jestem ciekaw kiedy kolejny film mam taką propozycje żeby dodać pod filmem termin kolejnego odcinak to by boło spoko kibice barcy by wtedy wiedzieli kiedy będzie ale tak kto robota materiał fajny i da się oglądać aż zwrok się nie chce oderwać od ekranu w telefonie powodzenia w dalszych filmach bo robicie zajebistą robote

Ej, klasa! 40 minut, dużo zdjęć, a mało "gadających głów". Widać napracowanie. Nic tylko obejrzeć wieczorkiem.