Pablo Chavarría: Naszym głównym celem jest utrzymanie

Julia Cicha

24 maja 2020, 15:00

Mundo Deportivo

Brak komentarzy

Fot. Getty Images

Napastnik Mallorki Pablo Chavarria zapewnia, że pierwszy mecz jego zespołu po wznowieniu rozgrywek przeciwko FC Barcelonie będzie pięknym spotkaniem. Opowiada też o obecnych treningach.

- Dobre wyniki od początku będą bardzo ważne, by zobaczyć, czy naprawdę jesteśmy już na odpowiednim poziomie. Nie będzie łatwo grać co trzy dni z fizycznego punktu widzenia oraz z powodu upałów. Trzeba się przygotować, naszym głównym celem jest utrzymanie – powiedział Argentyńczyk w rozmowie z klubowymi mediami.

- Po kontuzji, która wykluczyła mnie z gry na dwa miesiące, zagrałem przeciwko Getafe i Eibarowi. Potem wstrzymano sezon. Uważam, że mogę wiele dać drużynie, ale to trener podejmie decyzję. W trakcie kwarantanny najtrudniejsza była niepewność w kwestii daty powrotu do gry. Nie mogliśmy doczekać się spotkania z kolegami i trenerami na bisku. Teraz trenujemy w grupie ośmiu graczy z pola i dwóch bramkarzy. Dobrze się czujemy, choć nigdy nie straciliśmy motywacji do treningów w domach – podkreślił Chavarria.

Do spotkania tych drużyn dojdzie prawdopodobnie 13 czerwca. Barça będzie bronić pozycji lidera, a Mallorca spróbuje urwać jej punkty, by opuścić miejsce spadkowe.

Poleć artykuł