Głosowanie na najładniejszą asystę w historii FC Barcelony

1 kwietnia 2020, 20:30

50 komentarzy

Po wybraniu najpiękniejszej bramki w historii FC Barcelony przyszła pora na wyłonienie najładniejszej asysty w historii klubu. Zapraszamy do głosowania!

Zgłoszonych zostało aż 36 asyst, więc wybór będzie bardzo trudny. Wszystkie asysty zostały ułożone chronologicznie, a system głosowania pozostaje niezmienny. Prosimy o przyznawanie pięciu punktów najlepszej asyście, trzech - drugiej i jednego - trzeciej.

36. 07.12.2019, Barcelona vs Mallorca, Marc-André ter Stegen

Głosować można pod tym linkiem. Głosowanie potrwa do piątku 3 kwietnia do godziny 20.

5 ptk 11. 22.10.2008, FC Basel vs Barcelona, Dani Alves
3 ptk 22. 25.01.2012, Barcelona vs Real, Leo Messi
1ptk 32. 30.01.2019, Barcelona vs Sevilla, Arthur

Ps droga redakcjo czy tak trudno przyciąć niektóre filmiki?

Polecam obejrzeć asystę Xaviego - filmik 21.
MAJSTERSZTYK!

5 pkt. 31 Neymar
3 pkt. 11 Dani Alves
1pkt. 29 Leo

Moim zdaniem powinno być jak z najładniejszą bramką - dwa półfinały, bo 36 filmików to za dużo jak na możliwość wybrania tylko 3 z nich...

Ale żenująco słaby poziom tego plebiscytu, jak jeszcze głosowanie na najładniejszą bramkę przeszło tak to co się tutaj stało to ja nie wiem. Połowa filmików po 10 (nawet 20!) minut i szukaj sobie tej jednej asysty. Znalazłeś? Super jest to asysta gdzie Leo biegnie sam przez pół boiska, albo Busquets podaje na krótko xd no tak bramki ładne ale tu chodzi o asysty i o ile mogę zrozumieć, że ktoś będąc ślepo w coś zapatrzony może dać taką propozycję to redakcja powinna to zweryfikować i jej tu nie wrzucać. Więc moje głosy będą z dupy, bo połowy mi się nie chciało oglądać.
PS. wiem że dwie ww. sytuacje nie są na długich filmikach, chciałem tylko ładnie przejść z jednego zarzutu w drugi.

Finał Copa z Sevilla 5-0. Asysta Alby pìęta do Messiego. Ten sam mecz Asysta Suareza do Couthinio ( gol na raty bo dopiero po karnym )

Gdzie w #10 asysta? Messi przebiegl pol boiska z pilka sam i strzelil gola. Asysty nie ma.

Widzę że ta bramka Messiego z Getafe to wciskana jest nawet do klasyfikacji najładniejszych asyst hahah

3- 5pkt
18 -3pkt
36- 1pkt

Dziwne, że niema tutaj asysty Xaviego z finału Klubowych Mistrzostw Świata w roku 2011.

1. 26 Iniesta
2. 6 Ronaldinho
3. 11 Alves

Koeman to co zrobil to masakra

duża część filmików niedostępna, a inne np po 19min ...

Dla mnie numer 7, pewnie po części z sentymentu, no ale tak to już działa. Kapitalna walka w środku pola z Gattuso, obrót i w ciągu 1s dostrzegł coś czego pewnie 99% piłkarzy w życiu by nie dostrzegło. No i to ciastko do Giuly'ego Oo

26 - 5 pkt
20 - 3 pkt
11 - 1 pkt

Ja zawsze kochałem tę asystę:
Xavi biegnie w wolną strefę, Messi podaje między pięcioma :D

najładniejsza asysta to Busquetsa na gola Messiego z realem w pófinale LM :D

Mogliście podać minuty, w których są te asysty. Bo na przykład przy 2 jest to 3 minutowy filmik

Kluivert to co zrobił to masakra z takiej piłki. Fajne stare czasy od kiedy zacząłem być kibicem Barcy.

Nr 30-5pkt
Nr 3- 3pkt
Nr 26- 1pkt

To nie Laudrup podaje do Romario w 94, tylko Guardiola. Poprawcie.

Moze to zboczenie z koszykowki ale dla mnie piekna asysta to takie podanie, gdzie gosc musi juz tylko noge/glowe dostawic. Tu wiekszosc asyst to prawie jak ta pamietna asysta Busiego do Leo.

Moja ulubiona asysta to nr 17. Andres zapodal taki koszykarze ki alley oop do Keity :)

problem taki, że asysta to podanie zakończone golem, a ile takich ciasteczek Messi posłał co choćby Suarez w niewytłumaczalny sposób marnował (by zaraz potem strzelić z woleja w okno z 2 metrów...).

Druga to techniczna kwestia ankiet - czemu nie są sortowane kolejnością zgłoszeń - numerami filmików, tylko datami. Czasem się trzeba naczytać jak się lata po całym arkuszu, tak bez sensu.

No i wreszcie same filmiki - zgłoszenia bez minuty powinny nie brać udziału. Np : Xavi z Realem Madryt 2:6. Która? Przecież tam miał bodaj 4 a wrzucony skrót do meczu bez taga minuty.

Przydałby się timecode'y do tych filmów...

20. 27.04.2011, Real vs Barcelona, Sergio Busquets innej opcji nie ma

Pewnie niedługo z nudów zrobią konkurs na najładniejszy wrzut piłki z autu w historii Barcelony

Kluivert to był gość... szkoda że nie trafił na lepsze czasy w Barcelonie.

Bardzo dziwne zestawienie asyst. Co nadzwyczajnego jest w asyście Laudrupa? A gol Messiego z Getafe? Niby asysta Xaviego, no ale c'mon :P

a zapomniałem , jeszcze o podaniu messiego w meczu z zaragozzą w czarnych strojach , szkoda że nikt o nim nie pomyślał chyba że tam był jednak spalony