Samuel Umtiti wrócił do treningów z pierwszym zespołem

Dariusz Maruszczak

13 lutego 2020, 12:40

Sport, Marca

17 komentarzy

Fot. Getty Images

Barcelona odbyła dziś kolejny trening w ramach przygotowań do sobotniego meczu z Getafe w 24. kolejce LaLigi.

Dobrą wiadomością dla Quique Setiena jest powrót do zajęć Samuela Umtitiego, który ostatnio nie mógł trenować z kolegami z powodu pewnych dolegliwości związanych z prawym kolanem. Francuz powinien w spotkaniu z Getafe zastąpić w podstawowym składzie Barcelony zawieszonego za kartki Clementa Lengleta. Gerard Piqué również bez problemów ukończył dzisiejszą sesję treningową. Z kolei Nélson Semedo ćwiczył indywidualnie po zapaleniu migdałków. Nie ma pewności, czy będzie mógł wystąpić w sobotę. Z pierwszym zespołem pracowali dziś również piłkarze Barcelony B: Dani Morer, Ronald Araujo, Sergio Akieme, Riqui Puig, Kike Saverio, Rey Manaj i Ansu Fati.

Zajęcia były bardzo nietypowe, ponieważ klub nie udostępnił zdjęć z treningu. Powodem było testowanie przez zawodników nowej odzieży i innego asortymentu Nike, które nie są jeszcze dostępne na rynku.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Niech lepiej ktoś Umtitiemu wytłumaczy że jak ma piłkę przy nodze i biegnący w jego stronę przeciwnik skręca już w stronę Marca to nie wolno mu już podawać tylko trzeba zrobić zwód i uciec z piłką w drugą stronę. Podawanie w takim momencie do bramkarza to "wrzucanie go na konia".
konto usunięte

ja to bym go dał na wypożyczenie bo jest leniwy

W FC Barcelonie nie pracują raczej studenci pierwszego roku medycyny. Zastanawiam się czy z tym kolanem nie da się nic zrobić i ewentualna operacja nie daje dużo większej gwarancji niż dotychczasowe leczenie czy może faktycznie to decyzja Umtitiego.

Żeby Semedo zdążył wrócić, bo oglądania Roberto to męka dla oczu.