Oficjalnie: Neto znów kontuzjowany

Dariusz Maruszczak

23 stycznia 2020, 13:54

FCBarcelona.es, AS

48 komentarzy

Fot. Getty Images

FC Barcelona potwierdziła odniesienie kolejnej kontuzji przez Neto. Brazylijczyk doznał urazu we wczorajszym meczu z Ibizą.

Neto źle postawił lewą nogę, upadając na murawę po starciu z Clementem Lengletem, popchniętym wcześniej przez jednego z rywali. Mimo to dograł spotkanie do końca. Dziś rezerwowy bramkarz Barcelony przeszedł badania medyczne, które potwierdziły wstępną diagnozę postawioną już wczoraj po zakończeniu pojedynku. Neto skręcił staw skokowy i nie jest do dyspozycji trenera. Klub poinformował jedynie, że dalsze leczenie wyznaczy termin jego powrotu do gry.

To już druga kontuzja Neto w tym sezonie. Podczas presezonu w Stanach Zjednoczonych Brazylijczyk na jednym z treningów doznał złamania kości łódeczkowatej lewego nadgarstka. 13 sierpnia Neto przeszedł operację i nie mógł grać przez kolejnych kilka tygodni. Według mediów 30-latek zjawi się dziś na następnych badaniach medycznych, aby klub poznał zasięg urazu, ale przerwa w grze tego bramkarza może wynieść co najmniej dwa-trzy tygodnie.

Neto
Neto
  • Typ kontuzji: Skręcenie lewego stawu skokowego
  • Data odniesienia kontuzji: 22.01.2020
  • Przewidywany czas powrotu: Nieokreślony

Kontuzja

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Trochę negatywnie odbieram tytuł jak i sam artykuł. Ta kontuzja nie jest w pełni jego winą, przewidzieć też tego nie mógł, przynajmniej dograł do końca mecz. Skręcenie kostki każdemu się może zdarzyć, więc nie rozumiem tego najeżdżania na niego. Jakby to jeszcze jego wina była. Ale typ doznał drugiej, PRZYPADKOWEJ kontuzji.
« Powrót do wszystkich komentarzy