Prezes Betisu: Barcelona zawsze brała Quique Setiena pod uwagę

Julia Cicha

18 stycznia 2020, 12:00

Mundo Deportivo

4 komentarze

Prezes Betisu Ángel Haro potwierdził, że już kilka miesięcy temu rozmawiał z Barceloną na temat Quique Setiena. Dodał również, że nie wyklucza powrotu trenera do Betisu w przyszłości.

− Nigdy nie wiadomo, czy kiedyś Setien znów nie połączy się z Betisem. Kilka miesięcy temu byliśmy na kilku wspólnych kolacjach z zarządem Barcelony, klub bardzo cenił Quique. Podobał mu się styl gry tego trenera, bo jest on podobny do tego, co uważa się, że powinna reprezentować Barca. Z tego powodu Setien zawsze był dla niej dobrym kandydatem. Teraz Valverde nie ma już w klubie i spróbowano go pozyskać – powiedział Haro.

− Ten ruch w ogóle mnie nie zaskoczył. Podzielam opinię Barcelony, że to dobry trener, a jego propozycja piłkarska odpowiada temu, czego chce Barca. Nie przewidywaliśmy odejścia Setiena w poprzednim sezonie. Być może idealnym wyjściem byłoby, by razem z Serrą został wtedy w klubie. Mamy z Quique dobre relacje, życzę mu szczęścia. Trudniej byłoby o powrót do Betisu Serry, to on zdecydował się odejść - dodał prezes.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Wyglada na tym zdjęciu jak Deco

"Kilka miesięcy temu". To trzeba było go brać po Liverpoolu.

Oczywiście proszę nie oczekiwać że nagle z Granadą będzie już Tiki-Taka bo to jest złudne podejście. Sądzę że pierwsze mecze jego kadencji będą toporne, natomiast z meczu na mecz będzie coraz to bardziej widowiskowo ;)