Jordi Alba i Nélson Semedo odbyli część treningu z drużyną

Łukasz Lewtak

8 grudnia 2019, 13:00

FCBarcelona.cat, Mundo Deportivo, Sport

10 komentarzy

Fot. Getty Images

Pierwsza drużyna FC Barcelony powróciła dziś przed południem do treningów. Piłkarze odbyli zajęcia regeneracyjne po meczu z Mallorcą, a jednocześnie rozpoczęli przygotowania do starcia z Interem Mediolan.

Ważną wiadomością z niedzielnego treningu jest to, że Jordi Alba i Nélson Semedo odbyli część zajęć z zespołem. To oznacza, że proces ich rekonwalescencji przebiega pomyślnie i obaj mają szansę zdążyć na El Clásico.

Przypomnijmy, że Jordi Alba doznał kontuzji mięśnia dwugłowego w lewej nodze w meczu ze Slavią Praga na Camp Nou. Z kolei Nélson Semedo doznał urazu prawej łydki w konfrontacji z Celtą Vigo.

W niedzielnym treningu pierwszego zespołu Barçy wzięli udział również Carles Pérez i Ronald Araujo. Obaj powinni otrzymać szansę w meczu z Interem Mediolan, ponieważ Barcelona B rozgrywa dziś spotkanie z Valencią Mestalla, ale mimo to Valverde zdecydował się zaprosić tych graczy na zajęcia.

Jutro o 12:00 odbędzie się ostatni trening Barcelony przed wtorkowym meczem na San Siro z Interem Mediolan (21:00). O 16:00 zespół wyleci do stolicy Lombardii, a o 19:00 Ernesto Valverde i jeden z piłkarzy odpowiedzą na pytania dziennikarzy podczas konferencji prasowej.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Brak Alby to jakby Barcelona biegała tylko na prawej nodze :D

Mogliby spróbować zagrać z Albą na skrzydle A Firpo na obronie, skoro i tak lewe skrzydło u nas nie istnieje

Lecz się Jordi lecz i wracaj ,bo czekam aż ta lewa strona wróci do życia.

Jak Perez zagra mecz z interem to zostanie pełnoprawnym zawodnikiem 1 drużyny trochę szkoda że nie będzie mógł grać w Barcy B.Będzie brakowało mu minut.Mógłby Firpo pograć do końca roku aby wejść w sposób gry Barcy.Coraz lepiej mu idzie.No i zobaczymy w jakiej formie na Clasico będzie Semedo i Alba.Roberto jest w formie.Lepiej aby w klasyku zagrał.

Brakuje mi Alby, jakoś gra Firpo nie przekonuje mnie ani w obronie ani w ofensywie.