Złota Piłka FCBarca.com: GŁOSOWANIE

Eoren

2 grudnia 2019, 09:00

122 komentarze

Nadszedł czas, by rozpocząć głosowanie na Złotą Piłkę FCBarca.com. Poniższy plebiscyt wyłoni jednego Użytkownika, który otrzyma ten prestiżowy tytuł. Przewidzieliśmy także specjalne wyróżnienie, które zostanie przyznane przez Redakcję FCBarca.com. Zaczynamy!

Przez dwa dni zgłaszaliście swoje nominacje do tytułu Najlepszego Użytkownika FCBarca.com. W tym czasie do rywalizacji zgłoszono ponad 40 userów. Przekrój kandydatur i ich uzasadnień dobitnie pokazał, jak różnorodną i złożoną społeczność stanowi nasz serwis. Spośród nominowanych wytypowaliśmy 18 osób, których nicki były przez Was wymieniane najczęściej. Rozszerzenie listy finalistów spowodowane jest faktem, że kilkoro Użytkowników uzyskało liczbę nominacji kwalifikującą do finału.

Nominowani, który znaleźli się w wyróżnionej osiemnastce, to:

BarcaInfo, Bartek22, Cochise, Colon, cosinus90, Coutinho007, Danny Gaucho, Don-Corleone, Forza_Juve, Janiama, Kajtek77, kubix05, LuisSalvano, pax, SHIBA, sidzej, Socjopata, student97r.

Użytkownicy na liście ułożeni są w kolejności alfabetycznej. Lista nie odzwierciedla liczby nominacji. W głosowaniu może wziąć czynny udział każdy z Czytelników FCBarca.com, niezależnie od tego, czy posiada konto w serwisie, czy też nie. Każdy głosujący ma tylko jedną możliwość wypełnienia formularza konkursowego. Do dyspozycji przeznaczyliśmy 5, 3 i 1 pkt, które odpowiednio można przyznać trzem nominowanym Użytkownikom. Jednemu nickowi można przydzielić tylko jedną z wyżej wymienionych wartości punktowych. W przypadku, gdy jeden Użytkownik zagłosuje więcej niż jeden raz, żaden z oddanych przez niego głosów nie zostanie uznany. Poprawność głosowania będzie pod tym względem weryfikowana. Zakończenie głosowania nastąpi o północy 4 grudnia. Wtedy formularz zostanie zamknięty, głosy podliczone, zaś zwycięzcy wyłonieni.

Wszystkim kandydatom do tytułu serdecznie gratulujemy już w tej chwili, gdyż znaleźli się oni w elitarnym gronie najbardziej szanowanych i lubianych Użytkowników FCBarca.com. Wszystkim także życzymy powodzenia.

Zapraszamy do zabawy!

ZAGŁOSUJ!


Informujemy, że formularz głosowania wymaga podania adresu e-mail. Zbierane adresy mailowe mają na celu zapobiec oddaniu przez jedną osobę większej liczby głosów. Serwis FCBarca.com informuje, że adresy mailowe głosujących nie zostaną wykorzystane w żadnym innym celu, prócz wspomnianej weryfikacji. Jeśli nie zgadzasz się na podanie adresu e-mail, nie oddawaj głosu w konkursie.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Tytułem wstępu, ten plebiscyt mnie właściwie ni ziębi, ni grzeje. Miejscami takie wzajemne poklepywanie się po plecach i słodzenie sobie nawzajem. Nawet nikogo nie nominowałem, czego teraz trochę żałuję, bo jest kilku porządnych barcelonistów, którzy zasłużyli, jednakże chciałbym się odnieść do kilku rzeczy, tym bardziej ze względu na moje właściwie przypadkowe uczestnictwo w tych "zawodach".
Jak już mówiłem, ten plebiscyt nie wzbudza we mnie jakichś wielkich emocji, jednak skoro już jest, warto by było zagłosować zgodnie z własnym sumieniem, ale przede wszystkim sprawiedliwie. Oddać cesarzowi(już niedługo wybranemu), co cesarskie, a cesarzy, któzy już ustąpili ze stanowiska zostawić w spokoju i pozwolić im nacieszyć się emeryturą. Piję tutaj do @Don-Corleone. Z całym szacunkiem do jego osoby, ale ta Złota Piłka jest za rok 2019. Tymczasem Don w 2019 roku zamieścił cały jeden komentarz. W dodatku usunięty. Głosowanie na niego jest w moim odczuciu zwyczajnie niesprawiedliwe. To tak jakby ci pseudodziennikarze w plebiscycie France Football sobie zagłosowali na Ronaldinho. Bo w sumie czemu nie. Za swoich czasów, to wspaniały był. No właśnie, BYŁ. Otrzymał zasłużone laury i odsunął się w cień, a teraz doceńmy innych użytkowników. Kolejną taką sytuacją jest głosowanie na @sidzej. To absolutnie nie jest nic personalnego, jednakże powodem głosowania w tym przypadku jest słynny komentarz o twerkowaniu. Albo po prostu, bo jest kobietą. A gdzieś na samym końcu ludzie podają argumenty, które stricte powinny być powodem do głosowania. Przechodząc do sedna, dla mnie warto głosować na kogoś, kto po prostu dużo wnosi na forum. Inteligentny, z "dobrym piórem", opiniotwórczy. Skłaniający swoimi wpisami do myślenia, taki, który potrafi zmienić patrzenie na dane sprawy. Dobre ciekawostki i poczucie humoru też są w cenie. Chodzi po prostu o to, żeby był wartością dodaną i inni mogli coś wynieść z jego wpisów. Także tak. Jeżeli ktoś się ze mną w tym aspekcie zgadza, to zachęcam do głosowania według takich właśnie kryteriów.
Na koniec chciałbym serdecznie podziękować za wszystkie oddane głosy. Przede wszystkim tym, którzy oddali na mnie głos, kierując się być może kryteriami zbliżonymi do tych, które tutaj podałem. Tym, którzy zagłosowali, bo podoba im się imię Bartek albo coś podobnego również dziękuję :)
« Powrót do wszystkich komentarzy