Złota Piłka FCBarca.com: GŁOSOWANIE

Eoren

2 grudnia 2019, 09:00

122 komentarze

Nadszedł czas, by rozpocząć głosowanie na Złotą Piłkę FCBarca.com. Poniższy plebiscyt wyłoni jednego Użytkownika, który otrzyma ten prestiżowy tytuł. Przewidzieliśmy także specjalne wyróżnienie, które zostanie przyznane przez Redakcję FCBarca.com. Zaczynamy!

Przez dwa dni zgłaszaliście swoje nominacje do tytułu Najlepszego Użytkownika FCBarca.com. W tym czasie do rywalizacji zgłoszono ponad 40 userów. Przekrój kandydatur i ich uzasadnień dobitnie pokazał, jak różnorodną i złożoną społeczność stanowi nasz serwis. Spośród nominowanych wytypowaliśmy 18 osób, których nicki były przez Was wymieniane najczęściej. Rozszerzenie listy finalistów spowodowane jest faktem, że kilkoro Użytkowników uzyskało liczbę nominacji kwalifikującą do finału.

Nominowani, który znaleźli się w wyróżnionej osiemnastce, to:

BarcaInfo, Bartek22, Cochise, Colon, cosinus90, Coutinho007, Danny Gaucho, Don-Corleone, Forza_Juve, Janiama, Kajtek77, kubix05, LuisSalvano, pax, SHIBA, sidzej, Socjopata, student97r.

Użytkownicy na liście ułożeni są w kolejności alfabetycznej. Lista nie odzwierciedla liczby nominacji. W głosowaniu może wziąć czynny udział każdy z Czytelników FCBarca.com, niezależnie od tego, czy posiada konto w serwisie, czy też nie. Każdy głosujący ma tylko jedną możliwość wypełnienia formularza konkursowego. Do dyspozycji przeznaczyliśmy 5, 3 i 1 pkt, które odpowiednio można przyznać trzem nominowanym Użytkownikom. Jednemu nickowi można przydzielić tylko jedną z wyżej wymienionych wartości punktowych. W przypadku, gdy jeden Użytkownik zagłosuje więcej niż jeden raz, żaden z oddanych przez niego głosów nie zostanie uznany. Poprawność głosowania będzie pod tym względem weryfikowana. Zakończenie głosowania nastąpi o północy 4 grudnia. Wtedy formularz zostanie zamknięty, głosy podliczone, zaś zwycięzcy wyłonieni.

Wszystkim kandydatom do tytułu serdecznie gratulujemy już w tej chwili, gdyż znaleźli się oni w elitarnym gronie najbardziej szanowanych i lubianych Użytkowników FCBarca.com. Wszystkim także życzymy powodzenia.

Zapraszamy do zabawy!

ZAGŁOSUJ!


Informujemy, że formularz głosowania wymaga podania adresu e-mail. Zbierane adresy mailowe mają na celu zapobiec oddaniu przez jedną osobę większej liczby głosów. Serwis FCBarca.com informuje, że adresy mailowe głosujących nie zostaną wykorzystane w żadnym innym celu, prócz wspomnianej weryfikacji. Jeśli nie zgadzasz się na podanie adresu e-mail, nie oddawaj głosu w konkursie.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

5pkt @BarcaInfo Leo Messi informacji o klubie, dla mnie strona startowa,
3pkt @Janiama nie zawsze się zgadzam, ale cenię ciekawostki z życia piłkarskiego, swoją drogą przydałoby się je jakoś zebrać, bo pewno sporo pominąłem
1pkt @SHIBA może info nie ma temat, ale zawsze ciekawe

5 pkt @student97r 3 pkt @Bartek22 1 pkt @Janiama

nie wiem czy to dobry pomysł że głosować może każdy z poza fcbarca.com, wystarczy że ktoś bota napisze i odda z kilka tys głosów i ustawi wyniki :P

Głosowanie jest tajne nie musicie podawać na kogo głosowaliście xD
konto usunięte

Poszedł głos na @Danny Gaucho :)

1. @Cochise 2. @BarcaInfo, trzeci głos pusty bo kandydat doszedł do redakcji :V

@BarcaInfo za 5; @Janiama za 3 i @Don-Corleone za 1

Miałem ogromny dylemat bo bardzo lubię każdego z tych trzech panów ale musiałem was jakoś podzielić. Mam nadzieję że nie będzie żaden z was zły. To wy jesteście trzonem tego serwisu :) trzymam za was kciuki
1. @SHIBA
2. @student97r
3. @Kajtek77

1. @LuisSalvano - bo może to być historia niczym kopciuszek a lubie piękne opowieści

2. @Janiama - ma największą wiedze tutaj, dystans do siebie a jego dyskusje rozgrzewają La Ramble do czerwoności

3. @Cochise - bywa czasami brutalny a lubie jak jest pikantnie

Tytułem wstępu, ten plebiscyt mnie właściwie ni ziębi, ni grzeje. Miejscami takie wzajemne poklepywanie się po plecach i słodzenie sobie nawzajem. Nawet nikogo nie nominowałem, czego teraz trochę żałuję, bo jest kilku porządnych barcelonistów, którzy zasłużyli, jednakże chciałbym się odnieść do kilku rzeczy, tym bardziej ze względu na moje właściwie przypadkowe uczestnictwo w tych "zawodach".
Jak już mówiłem, ten plebiscyt nie wzbudza we mnie jakichś wielkich emocji, jednak skoro już jest, warto by było zagłosować zgodnie z własnym sumieniem, ale przede wszystkim sprawiedliwie. Oddać cesarzowi(już niedługo wybranemu), co cesarskie, a cesarzy, któzy już ustąpili ze stanowiska zostawić w spokoju i pozwolić im nacieszyć się emeryturą. Piję tutaj do @Don-Corleone. Z całym szacunkiem do jego osoby, ale ta Złota Piłka jest za rok 2019. Tymczasem Don w 2019 roku zamieścił cały jeden komentarz. W dodatku usunięty. Głosowanie na niego jest w moim odczuciu zwyczajnie niesprawiedliwe. To tak jakby ci pseudodziennikarze w plebiscycie France Football sobie zagłosowali na Ronaldinho. Bo w sumie czemu nie. Za swoich czasów, to wspaniały był. No właśnie, BYŁ. Otrzymał zasłużone laury i odsunął się w cień, a teraz doceńmy innych użytkowników. Kolejną taką sytuacją jest głosowanie na @sidzej. To absolutnie nie jest nic personalnego, jednakże powodem głosowania w tym przypadku jest słynny komentarz o twerkowaniu. Albo po prostu, bo jest kobietą. A gdzieś na samym końcu ludzie podają argumenty, które stricte powinny być powodem do głosowania. Przechodząc do sedna, dla mnie warto głosować na kogoś, kto po prostu dużo wnosi na forum. Inteligentny, z "dobrym piórem", opiniotwórczy. Skłaniający swoimi wpisami do myślenia, taki, który potrafi zmienić patrzenie na dane sprawy. Dobre ciekawostki i poczucie humoru też są w cenie. Chodzi po prostu o to, żeby był wartością dodaną i inni mogli coś wynieść z jego wpisów. Także tak. Jeżeli ktoś się ze mną w tym aspekcie zgadza, to zachęcam do głosowania według takich właśnie kryteriów.
Na koniec chciałbym serdecznie podziękować za wszystkie oddane głosy. Przede wszystkim tym, którzy oddali na mnie głos, kierując się być może kryteriami zbliżonymi do tych, które tutaj podałem. Tym, którzy zagłosowali, bo podoba im się imię Bartek albo coś podobnego również dziękuję :)

1. @student97r (super osoba, ktora co chwile wrzuca nowosci ze swiata NBA :))
2. @Kajtek77 ( poniewaz wole ciekawostki historyczne niz naukowe :))
3. @Coutinho007 (mily chlopak, i fajnie skomentuje i na klatce dzien dobry powie :))

Wychodząc z lokalu wyborczego zauważył mnie jeden z redaktorów FCBarca.com, a potem podbiegł drugi i zapytali o kilka spraw, więc postanowiłem w skrócie zrelacjonować ten wywiad.

- Za wielką pomyłkę uznaję swoją obecność w tym zestawieniu, bo jest to konkurs roczny, a w 2019 za bardzo nie miałem chęci i czasu na udzielanie się. Aczkolwiek dziękuję wszystkim, którzy ponownie dopuścili się tej pomyłki i mnie tu jakimś cudem wcisnęli. Niepotrzebnie, niesprawiedliwe, ale mimo wszystko to miłe.

Błysk fleszy przerywa rozmowę. @wpwelement robi zdjęcie za zdjęciem, pozuję uśmiechem numer trzy, a potem osiem. Przede mną legendarna dziennikarka @Eoren wciąż trzyma mikrofon.

- Jest mi niezmiernie miło Was tu spotkać. W poprzedniej edycji zagłosowałem na użytkowników: @Janiama, @cosinus90 oraz Generała-Którego-Imienia-Nie-Wolno-Wymieniać. Tym razem przez długi czas zastanawiałem się, którym osobom zawierzyć, kogo wyróżnić z naszej wspaniałej barcelońskiej społeczności .

- Na pierwszym miejscu stawiam androidalnego @Colona, eksperyment społeczny, robota, który po przebudzeniu się o 3 w nocy jednym tchem wymieni wszystkie filmy, w których występował Janusz Korwin-Mikke. Jego pytania są niezwykle podchwytliwe, często przypomina mi porucznika Colombo. Wierci się, kręci, subtelnie sprowokuje, ale prawdy dojdzie. Jest bezkonkurencyjny. A poza tym słucha świetnej muzyki, bardzo go szanuję i lubię.

Kręcąc nosem przydreptuje @ściah i rozwija swój skoroszyt z tabelkami, rubrykami, bon-motami.

- Witam Panie Marcinie, na drugim miejscu chciałbym sklasyfikować użytkownika @SHIBA. Otwiera przed nami nieznane rejony wszechświata, żywych organizmów, planety, a przy tym wszystkim jest po prostu w porządku, do rany przyłóż. Gdyby interesował się analizą futbolowych statystyk, w pełni mógłbyś go zatrudnić do swojej laboratoryjnej ekipy.

Nagle nad lokalem wyborczym wybuchają fajerwerki, rozbryzgują się w powietrzu, tworząc różowe serduszka, niesamowicie kolorowa łuna na niebie tworzy napis @LuisSalvano, po czym spada mi pod nogi.

- Dokładnie. To mój trzeci typ. Błyskotliwy, zabawny, nieszablonowy, bezkompromisowy, malowniczy w prezentacji życia prywatnego, bojownik, husarz z krwi i kości, niezwykle chwytliwy, choć czasami zaborczy. Europejska lewica stworzyła protest przeciwko internetowym hejtom, popieram te wiekopomne starania i uważam, że Luis powinien zgarnąć miejsce na podium. To oczywista oczywistość.

Już mam odchodzić, gdy obracam się na pięcie i spostrzegam świeżynkę, redaktora @ViscaBarca123.

- Cieszę się, że Twoje miejsce jest wewnątrz, @BarcaInfo wygra znowu i z tego miejsca składam mu szczere gratulację za strzelenie hat-tricka! Zabierasz piłkę do domu :)

5 pkt. @SHIBA 3 pkt. @BarcaInfo 1 pkt. @Danny Gaucho

@BarcaInfo, bo dzięki niemu oszczędzam mnóstwo czasu, reszta bez różnicy.

Barca_Big_Moment:
1. @Coutinho007
2. @Janiama
3. @LuisSalvano

Luis Salvano!!!

1. Janiama
2. Luis Salvano
3. Barcainfo


Pan Don-Corleone i Pan SHIBA zdecydowanie nr 3 Kajtek77.

@LuisSalvano masz mój głos. Potrafisz rozbawić człowieka i dajesz radę w dyskusjach ty vs cała rambla :D

Z innej beczki ale apropo złotej piłki. Jeżeli Messi dziś zdobędzie złota piłkę (nie wydaje mi sie) to CR7 będzie miał niezły ból d*py bo to nie on będzie tym najlepszym w historii piłki (czytaj będzie dzielił 1 miejsce ). Że względu na wiem I grę CR7 nie wydaje mi się aby z kolejnych latach był wstanie zdobyć ZP.

1. SHIBA
2. BarcaInfo
3. Kajtek77

Powodzenia! :)

Oddaje głos na @kubix05, ponieważ jest sentymentalnym człowiekiem tak jak ja i czasami miło jak doda jakiś retro post, który przypomina o starych dobrych czasach :)

5 na @sidzej żeby jej głupio było, 3 na @Socjopata bo mu kupon zepsułem i 1 na @Danny Gaucho bo oddaje swoje głosy na sidzej, pozdrawiam.

5 punktów na @Bartek22 poszło! Skoro @kerouac się nie załapał, to liczę, że o zwycięstwo powalczy osoba, która trzeźwo myśli i regularnie się udziela. ;)

Głosujcie mądrze ( ale przede wszystkim głosujcie, kto nie głosuje nie może narzekać. ) kogo wybierzemy ten dostanie się do koryta i będzie się nachapywał za nasze ! Tak szczerze to znam cele programowe tylko @LuisSalvano i @sidzej chyba, że podciągniemy ciekawostki z PRLu @kubix05 pod to, że chce nam zafundować PRL BIS, a @Kajtek77 che powrotu do jeszcze głębszej historii :)
konto usunięte

Skład co najmniej dziwny. W prawdziwej Złotej Piłce może też powinni głosować na takiego Zidane? Co z tego, że nie gra, wszak kiedyś grał bardzo dobrze, a to, że jest na emeryturze? Who cares? A wszystkim aktywnym użytkownikom życzę powodzenia :)

No i weź sobie teraz człowieku przypomnij na jaki e mail masz konto ;c, w panelu ci to nie pisze, możesz tylko zmienić na nowy co się wiąże z dezaktywacją konta, a znając życie aktywowali by już po głosowaniu

Witam serdecznie.
Nie byłbym sobą gdybym tego nie napisał. Otóż kompletnie nie brałem pod uwagę, że załapie się do dalszego etapu, dlatego chciałbym dobrowolnie zrezygnować i prosiłbym o wykreślenie mnie z "18" :). Osobom, które mnie nominowały serdecznie dziękuję.

1 - @pax
2- @BarcaInfo
3- @SHIBA


1. @BarcaInfo - tyle ile ten człowiek spędza czasu na wklejanie świeżych informacji o Barcelonie na bieżąco przez cały rok.. Szacunek za duże chęci i mnóstwo włożonego czasu. Naprawdę on tym żyje i zasługuje na takie wyróżnienie.
2. @sidzej -po pierwsze komentuje dość regularnie, po drugie ta babka ma celniejsze uwagi na temat meczów od 99% męskiej części fanów na tej stronie. W tym mnie (co trudne akurat nie jest). Także głos na sida mimo iż poglądy na drugim biegunie ode mnie.
3. @Socjopata - wesoły duszek socjo. Choć trafniej można by powiedzieć: wesoły ku**s socjo. Socjo kojarzy mi się z ładowarką do Nokii. Tą z cienkim bolcem. Jego dotychczasowe życie można podsumować: Człowiek który w życiu nic specjalnie nie osiągnął, nic specjalnie nie wypracował, niczego nie zoorganizował a teraz po prostu odcina od tego kupony. Legenda nawiązująca często w swoich komentarzach do takich mistrzów ciętego trola jak MikiMessi czy Michał Anioł Bolognese.

Jest sporo użytkowników, którzy są ciekawi i przy odrobinie zaangażowaną mogliby być wysoko. Ale nie chce im się i w sumie dobrze bo to rozrywka ma być i odskocznia od tej szarej rzeczywistości. Pozdrawiam.

5 pkt @Cochise
3 pkt @cosinus90
1 pkt @Don-Corleone

5pkt dla Sidzej xD

1. @BarcaInfo
2. @Socjopata
3. @Don-Corleone

To i ja podzielę się swoim głosowaniem:
1. @SHIBA za codzienne przypomnienie mi jak fascynująca potrafi być nauka.
2. @Kajtek77 za codzienne przypominanie jak wygląda historia świata.
3. @student97r za codzienne statystyki o NBA, które przypominają mi jak bardzo kiedyś uwielbiałem ją oglądać.
P.S. @BarcaInfo Jeżeli w tym roku nie zdobędziesz nagrody to mam nadzieję, że nie zmieni to Twojego zaangażowania i nadal będziesz BarcaInfo!

Głos oddany ^^ :D

@BarcaInfo Za czas poświęcony na wrzucanie tych wszystkich informacji o naszym klubie.

1. @Don-Corleone
2. @LuisSalvano
3. @BarcaInfo

Powodzenia wszystkim

A wyróżniona szesnastka składa się z... tak tak z 18 osób ;)
konto usunięte

Fajnie że @Coutinho007 się załapał. Jeden z moich ulubionych użytkowników, a zawsze wydawał mi się tu niedoceniany. Tylko gdzie jest @Kapitan hawk?

Literowka. Wszystkom kandydatom. :)

No to @LuisSalvano jak po swoje!

Tylko @SHIBA . Dzięki za wszystko i prosimy o więcej :D

@kubix05 powodzenia ;)

@SHIBA w tym roku musisz to być TY. Trzymam kciuki.
konto usunięte

@LuisSalvano musi wygrac, nie zawiedźcie drodzy użytkownicy

No i cyk obywatelski obowiązek spełniony.

No to odpalamy rosyjskie boty.