Kolejni piłkarze dołączyli do treningów Barcelony po meczach reprezentacji

Dariusz Maruszczak

16 października 2019, 12:45

Sport

1 komentarz

Fot. Getty Images

W przygotowaniach do meczu z Eibarem bierze udział coraz więcej piłkarzy Barcelony. Kolejni zawodnicy dołączyli dziś do treningów po zgrupowaniach reprezentacji.

Dziś do zajęć wrócili Antoine Griezmann, Clement Lenglet, Marc-André ter Stegen, Nélson Semedo i Arturo Vidal. Zaskakiwać może obecność ostatniego z wymienionych, który jeszcze wczoraj wieczorem brał udział w spotkaniu Chile z Gwineą. Jedynymi piłkarzami Barcelony, którzy jeszcze nie wrócili do treningów, są Sergio Busquets i Ansu Fati. Z pierwszym zespołem pracowali za to Iñaki Peña, Riqui Puig, Carles Pérez i Abel Ruiz.

„Wirus FIFA” tym razem nie zebrał swojego żniwa, a wkrótce wszyscy zawodnicy Barcelony powinni być już w pełni zdrowi. Samuel Umtiti, Carles Pérez i Junior Firpo trenowali ostatnio z drużyną i być może będą do dyspozycji Ernesto Valverde na najbliższy mecz.

Barcelona w sobotę zmierzy się z Eibarem, więc Ernesto Valverde teoretycznie pozostały jeszcze dwa dni przygotowań. W praktyce Barça musi dobrze zaplanować podróż do Kraju Basków w związku z możliwym paraliżem środków transportu z powodu strajku generalnego w Katalonii. Niewykluczone, że Barcelona uda się do Eibaru już jutro.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Wkoncu doczekamy się meczu na Eleven ! Yeeee