Thomas Tuchel: Neymar to wspaniała osoba, ma wielkie serce

Ela Rudnicka

15 października 2019, 21:30

Sport

20 komentarzy

Fot. Getty Images

Thomas Tuchel w rozmowie z The Guardian mówił o Neymarze, jego obecnej sytuacji w PSG i reakcjach kibiców na jego nieudany transfer do Barcelony.

- Czasami ciężko jest to dostrzec, kiedy widzimy go na boisku albo patrzymy na niego z zewnątrz, ale to bardzo dobra osoba, ma wielkie serce.

- Kibice wyrazili swoje opinie, mogę ich zrozumieć. Mają do tego prawo.

- Kibice są dumni ze swojego klubu, nie może być łatwo słuchać gwiazdora drużyny, który przez kilka tygodni ciągle powtarza, że chce z niej odejść. Mówiłem już Neymarowi, że tak już jest w życiu, trzeba stawiać czoła  prawdzie i konsekwencjom.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Fala hejtu i nienawiści. A prawda jest taka, że nie ten co jest spokojny i działa schematycznie pod publikę jest dobry, ale ten który coś robi, nieważne czy to człowiek budzący kontrowersje swoim zachowaniem. To świadczy raczej o inteligencji, poszukiwaniu własnej drogi, odwadze. A że ma wielkie serce nie mam wątpliwości i na pewno nie ma ich wielu polskich chłopców, którzy dzięki Neymarowi wzięli udział w turnieju, pojechali do Brazylii. Czy ktoś inny dał im możliwość przeżycia wspaniałej przygody? Czy wielu z nich wyjechałoby choć za najbliższą granicę. Wakacje spędzają na podwórkach, działkach u dziadków, po prostu w domach lub na półkoloniach.
Dla mnie to najwspanialszy człowiek wśród piłkarzy. Jeszcze CR7 ma także dobre serce.
Ale dla osób tutaj komentujących, jest to zapewne niezrozumiałe. Bo empatia to dla nich obce, nieznane słowo. Sami nic by od siebie nie dali, to i nie wierzą, że ktoś może być dobrym człowiekiem. Najlepiej wyzywać i obrażać.

Hahahahahahahahahahahahahah, no dawno takiego dobrego zartu nie slyszalem.

Wielkie serce i głęboką kieszeń :D

Miły chłopak i nawet dzien dobry powie na klatce :)

On to ma glebaka kieszeń a serce wręcz złote! ;)

Pani Elu, niechze Pani da juz spokoj. Ludzie swiezo po wyborach zalamani i jeszcze im teraz jakies pierdoly o Neymarze potrzebne.

Ta, inwalida za 200 milionów euro, wiecznie kontuzjowany, w dodatku z Brazylii, a chyba nikt nie pamięta gwiazdora z tego kraju grającego na pomocy/napadzie, który trzymał się po 30 roku życia. No i tryb życia. NIE.

Latem obowiązkowy zakup.
Następnie latem 2021 jakaś świeża młoda krew na pozycję 9.