Samuel Umtiti trenował dziś z zespołem

Julia Cicha

14 października 2019, 20:20

Sport

15 komentarzy

Fot. Getty Images

FC Barcelona po kilku dniach wolnego wróciła dziś wieczorem do treningów i rozpoczęła przygotowania do sobotniego meczu z Eibarem.

Nowością była obecność na zajęciach Samuela Umtitiego, który doznał kontuzji ponad miesiąc temu. Przewidywany czas jego rekonwalescencji wynosił od 5 do 6 tygodni, więc wszystko przebiega zgodnie z planem. Z kolegami ćwiczył również Junior Firpo, który także wraca po urazie.

Do grupy dołączył dziś Jean-Clair Todibo, który wrócił właśnie ze zgrupowania reprezentacji Francji do lat 20. Przypomnijmy, że w ostatnim meczu z Sevillą obrońca cierpiał na skurcze, więc musi uważać na swoje zdrowie. Z kolei Carles Pérez, który wrócił ze zgrupowania drużyny narodowej Hiszpanii z dolegliwościami, trenował dziś indywidualnie i nie wiadomo, czy będzie mógł zagrać z Eibarem.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Liczę że największe problemy ma za sobą i wróci do pełni formy- top obrońca świata. Ale po cichu bardzo liczę na Todibo, ma chłopak mega potencjał!

Samu i Lenglet to by była mocarna linia obrony

Uważam że jest o wiele lepszy od Lenglet . Przynajmniej tak się prezentował w pierwszym sezonie. Nr 1 na obronie oby wrócił z pique najlepszą obrona na świecie

Niestety obawiam się, że nie ma się z czego cieszyć no ale zobaczymy, może trochę jeszcze pogra i coś pokaże, bardzo bym tego chciał

Wrócił Big Sam, teraz ważne jest żeby odbudował formę i wywalczył miejsce w podstawowym składzie,bo Samu w formie to topka co już nie raz udowodnił . A szkoda by było stracić takiego DZIKA w defensywie.

Samu byk, wroci silniejszy!