Ousmane Dembélé rozpoczął wieczorny trening z drużyną

Ela Rudnicka

20 września 2019, 19:06

Sport

12 komentarzy

Barça jest w trakcie przygotowań do jutrzejszego spotkania z Granadą.

W wieczornym treningu wzięli udział wszyscy piłkarze pierwszej drużyny z wyjątkiem Jordiego Alby oraz Samuela Umtitiego. Do grupy dołączyli przedstawiciele Barcelony B Carles Pérez i Juvenilu A - Ansu Fati. Obecny był również inny zawodnik Juvenilu, Arnau Tenas, który został bardzo ciepło powitany przez Ernesto Valverde.

Nowością był udział w zajęciach Ousmane’a Dembélé, który rozpoczął trening z drużyną. Francuz już wczoraj wziął udział w części ćwiczeń, ale cały czas nie otrzymał jeszcze zielonego światła do gry od klubowych lekarzy.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Wiadomo jak z Hiszpańskim u Dembele ?

Ja w Niego dalej wierzę, uważamże ma mega potencjał, wreszcie zaskoczy wszystko i jeszcze nie raz będziemy go oklaskiwać!

Fajnie, że kończy proces rehabilitacji, niemniej zawsze po kontuzji i powrocie na boisko wygląda słabo. Z reszta naprawdę dobrze grał u nas przez miesiąc czasu w trakcie całego pobytu. Po czym znów doznał kontuzji.

Tym razem koniec żartów. Czas na odpalenie

No to mamy nowego skrzydlowego na kilka meczy:)

Mój Boże Osman, zapomniałem że ty tu grasz w ogóle.

Dobrze, ze wieczorny to raczej nie zaspi.

Zdążył na ten trening? Brawo Ty

Z Granada pewnie dostanie szanse w 2 połowie jesli zostanie powołany. Zgaduje ,że wejedzie za Antka, który ostatnio grał wszystko,a po powrocie Suareza pewnie dostanie teraz wiecej odpoczynku

Niech już skończy ten Dembele ten trening i niech nie wraca xD