L'Equipe: Kolejne problemy zdrowotne Samuela Umtitiego

Łukasz Lewtak

8 września 2019, 09:00

L'Equipe/Mundo Deportivo

38 komentarzy

Wydaje się, że tym razem wirus FIFA ponownie zbierze swoje żniwo wśród piłkarzy FC Barcelony. Nélson Semedo został zniesiony na noszach z boiska podczas meczu Portugalii z Serbią, ale L'Equipe informuje, że problemy zdrowotne ma także Samuel Umtiti.

Wydaje się, że nawet gdyby był w pełni zdrowy, Umtiti mógłby nie zagrać w podstawowym składzie reprezentacji Francji w konfrontacji z Albanią, jednak L'Equipe informuje, że środkowy obrońca FC Barcelony dodatkowo zmaga się z problemami zdrowotnymi. Francuski dziennik donosi, że Samuel Umtiti ma krwiaka w prawej stopie. L'Equipe nie cytuje jednak żadnych konkretnych źródeł zbliżonych do reprezentacji Francji.

Samuel Umtiti nie jest obecnie podstawowym piłkarzem FC Barcelony, ponieważ rywalizację z nim wygrywa ostatnio jego rodak Clement Lenglet, jednak Big Sam miał nadzieję na ostateczne uporanie się  z kontuzjami oraz szybki powrót do najwyższej dyspozycji i grania w duecie z Gerardem Piqué. Kolejne urazy utrudniają jednak osiągnięcie tego celu.

Fot. Anton Zajcew, soccer.ru / CC BY-SA 3.0

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie ma to jak "pozytywne" newsy w niedzielny poranek. Kontuzja Semedo, problemy Umtitiego, poranna porcja wkurzenia podana, kawy już nie potrzebuje...

@brashh Rakitić miał jeszcze jakaś psychiczną kontuzje chyba, bo przedwcześnie opuścił zgrupowanie z powodów psychologicznych
« Powrót do wszystkich komentarzy