L'Equipe: Kolejne problemy zdrowotne Samuela Umtitiego

Łukasz Lewtak

8 września 2019, 09:00

L'Equipe/Mundo Deportivo

38 komentarzy

Wydaje się, że tym razem wirus FIFA ponownie zbierze swoje żniwo wśród piłkarzy FC Barcelony. Nélson Semedo został zniesiony na noszach z boiska podczas meczu Portugalii z Serbią, ale L'Equipe informuje, że problemy zdrowotne ma także Samuel Umtiti.

Wydaje się, że nawet gdyby był w pełni zdrowy, Umtiti mógłby nie zagrać w podstawowym składzie reprezentacji Francji w konfrontacji z Albanią, jednak L'Equipe informuje, że środkowy obrońca FC Barcelony dodatkowo zmaga się z problemami zdrowotnymi. Francuski dziennik donosi, że Samuel Umtiti ma krwiaka w prawej stopie. L'Equipe nie cytuje jednak żadnych konkretnych źródeł zbliżonych do reprezentacji Francji.

Samuel Umtiti nie jest obecnie podstawowym piłkarzem FC Barcelony, ponieważ rywalizację z nim wygrywa ostatnio jego rodak Clement Lenglet, jednak Big Sam miał nadzieję na ostateczne uporanie się  z kontuzjami oraz szybki powrót do najwyższej dyspozycji i grania w duecie z Gerardem Piqué. Kolejne urazy utrudniają jednak osiągnięcie tego celu.

Fot. Anton Zajcew, soccer.ru / CC BY-SA 3.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Niech w końcu ogarnie tą operacje i będzie spokój

W roku 2017 gdy nie miał kontuzji to był to absolutny top 3 obrońców ja świecie, uważam że trzeba być cierpliwym

Trzeba się modlić o zdrowie Gerarda,bo Lenglet i nieograny Todibo to trochę mało.Swoją drogą Ernest powinien ogrywać Todibo w miarę często,dopóki dostępni są Pique i Lenglet,bo jak się znajdzie w sytuacji podbramkowej to może być za późno.

Umtiti jest tak świetnym obrońca z takim potencjałem , że warto zrobić wszystko i być bardzo cierpliwym, żeby wrócił do swojej najlepszej dyspozycji( co wg mnie stanie się dopiero po odejściu Valverde).
Nie gra regularnie , właściwie to prawie wcale to i problemy zdrowotne się pojawiają. Pogra trochę i problemy znikną.
Umtiti(w formie) > van Dijk

Żeby tylko był zdrowy, bo jak się wysypie to może być dramat bo mamy tylko wiekowego Pique, Lengleta i młodziutkiego Todibo, który może nie dać rady w tych najważniejszych meczach

Z wygladu wyglada na starszego moze kontuzje sa wynikiem wieku

Już od dawna mówię by go szybko sprzedać i o nim zapomnieć, to jest bomba tykająca.
Sprzedać jego + dołożyć kasę i sprowadzić w miejsce Pique De Ligta.

Trza było ogarnąć de ligta a nie latać za neymarem

Chyba juz z niego nic nie bedzie od 1,5 roku caly czas kontuzje.

Do przewidzenia... wiadomo było że jak nie podejdzie do operacji kolana to zaczną się problemy zdrowotne ... krwiak stopy, przeziębienia, zatrucia, problemy z potencją. A mógł jedną operacją oszczędzić sobie tyle problemów Ehhh Umtiti...

Najważniejsze żeby kolano było całe A nie siejecie ferment jakimś krwiakiem....

Farbowane lisy z Francuskiej koloni jakos dziwnie sie sypia w tym samym czasie ...Chyba za dlugo byli poza swoimi prawdziwymi ojczyznami.

Pojedzie do wiedźmy i się zagoi.Zresztą L'Equipe to niewiarygodne źródło jak mawiał pewien znany Czytelnik.

Kontuje się zdarzają. Ale u niego istotne jest kolano. Krwiak stopy to krwiak stopy tydzień, dwa, miesiąc i wróci.

O! Widzę że lekarze specjaliści z FCBarca przeprowadziliby mu operację kolana i dzięki niej nie doznałby kontuzji stopy. Takich specjalistów potrzebuje ten kraj.

Za bardzo kombinuje sie z nim niech barca zrobi mu operacje bo to w koncu nasz zawodnik a jak nie to sprzedac go i po sprawie bo coraz gorzej z nim a na dodatek wymysla.

Z Umtitim to coraz to gorzej sie robi ... Barca powinna w lecie coś z tym zrobić sprzedać go a w jego miejsce sprowadzić Rubena Diasa

Operacja kolana, a po co?

Nie ma to jak "pozytywne" newsy w niedzielny poranek. Kontuzja Semedo, problemy Umtitiego, poranna porcja wkurzenia podana, kawy już nie potrzebuje...

Fajny szpital Madagaskar się robi. Zwolennicy przerwy reprezentacyjnej smazcie się...