Cristiano Ronaldo: Leo Messi to wspaniały piłkarz, ludzie nigdy o nim nie zapomną

Ela Rudnicka

13 sierpnia 2019, 13:30

Sport

105 komentarzy

Cristiano Ronaldo w dokumencie "The Making Of" przygotowywanym przez platformę DAZN wypowiedział się m.in. nt. Leo Messiego.

Różnice między nim a Leo Messim: Różnica polega na tym, że ja grałem w różnych klubach i wygrywałem z nimi Ligę Mistrzów. Sześć razy z rzędu byłem najlepszym strzelcem tych rozgrywek. Nie ma wielu piłkarzy, którzy mieliby pięć tytułów Ligi Mistrzów, dlatego też myślę, że identyfikuję się z tymi rozgrywkami.

Leo Messi: To wspaniały zawodnik, będzie zapamiętany nie tylko przez zdobyte przez niego Złote Piłki, ale przez to, że zawsze, rok po roku, jest jednym z najlepszych, tak samo jak ja.

Zidane: Sprawił, że poczułem się wyjątkowy. Nie zmienił sposobu mojej gry. Pozostałem tym samym zawodnikiem. Oczywiście bardzo mi pomógł. Szanowałem go jako osobę, a kiedy został moim trenerem, poznałem go lepiej i polubiłem go jeszcze bardziej. Za to, jaki jest, jak się wypowiada i jak mnie traktował.

Forma: Dużo kosztuje utrzymanie odpowiedniego poziomu i bycie na szczycie. Moje atletyczne i smukłe ciało nie spadło z nieba. Mówię to w żartach, ale jest w tym trochę prawdy. Za tymi tytułami kryje się dużo pracy. Pracuję najpierw po to, żeby wygrywać z drużyną, co później pomaga w zdobywaniu nagród indywidualnych. Wstaję rano, żeby trenować i coś osiągnąć, a nie tylko po to, żeby zarobić pieniądze. Ich akurat mi nie brakuje, dzięki Bogu. Chcę wywalczyć sobie miejsce w historii futbolu, wygrywać jeszcze więcej.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

zawsze mnie śmieszy jak Ronaldo w swoich wypowiedziach nigdy nie postawił się choć ciut w gorszym świetle niż Messi. Na prawdę mógłby sobie dać spokój i powiedzieć "jestem jednym z najlepszych ale to Leo robi różnicę i jest najlepszy na świecie".. On o tym wie ale jego chore ego nawet nie dopuszcza takiej myśli. Grą słów zawsze będzie próbował ugrać dla siebie choć dwa grosze. Dla mnie prosty i bardzo zakłamany koleś. Prosty do bólu. Z myśleniem Leo gdyby to sytuacje czysto piłkarskie się odwróciły już dawno byśmy usłyszeli od Leo że "jednak jest ten jeden który jest najlepszy- lepszy ode mnie - C. Ronaldo".

@adamp4991 dobrze gadasz Ronaldo niech 10 zlotych pilek wygra a i tak skilem nie dorowna Messiemu

@adamp4991 pffff bardzo dobrze - i każdy piłkarz Barcelony powinien tak o sobie mówić i w to wierzyć, a nie onanizować się tym co zrobi Leo. To tak jak z bokserami - jeśli bokser zaczyna odkładać kasę to jest jego koniec kariery. Każdy niepocorny zawodnik jak Cantona, Gascoigne, Zlatan naznaczyli swoje epoki - nie będą zapomniani.

Jeśli płaczesz na to co mówi ronaldo, to poczytaj sobie wypowiedzi zlatana i zobacz jego wymarzoną 11 , albo jak spytał się dziennikarza czy kogoś, czy wierzy w Boga..

@Lucassito Tak Ibra był wielki, że w Barcelonie nie dał rady. Możliwe, że zdał sobie przy Leo sprawę, że taki z niego "Bóg" jak z koziej d...y wiadomo co. Co napawało go ogromną frustracją. Kawał z niego aroganckiego ***** i tyle. EGO ma ogromne, ale umiejętności Ronaldo ma większe. Do tego Cristiano na boisku zapomina o swoim "jestem najlepszy", a włącza tryb "muszę pokazać, że jestem najlepszy", czego Szwed z Bałkanów się nigdy nie nauczył.
« Powrót do wszystkich komentarzy