Thiago Motta: Jeśli Neymar komuś zaufa, da z siebie 200%

Ela Rudnicka

18 lipca 2019, 09:30

Mundo Deportivo, L'Equipe

19 komentarzy

Były zawodnik Barcelony i PSG oraz były trener PSG U-19 wypowiedział się nt. przyszłości Neymara w rozmowie z L’Equipe.

- Jeżeli w małżeństwie coś się psuje, trzeba znaleźć rozwiązanie. Jeśli dalej chcemy być razem, musimy porozmawiać, żeby zorientować się, na czym polega problem. Jeśli Neymar cały czas będzie w takim stanie jak obecnie, nikt na tym nie skorzysta. Co nie znaczy, że w przyszłości sytuacja się nie poprawi. Musimy po prostu to przegadać.

- Znam go bardzo dobrze, graliśmy razem przez rok. To świetny chłopak, ale trzeba z nim porozmawiać, powiedzieć mu, kiedy coś jest nie tak albo kiedy on źle postępuje. Nie można przed nim czegoś ukrywać tylko dlatego, że to Neymar. Mogę was zapewnić, że on może wydawać się obrażony, ale potrafi też się zmienić, jeśli tylko wymaga tego sytuacja. Jest inteligentny, nie kaprysi. Jeśli komuś zaufa, da z siebie 200%.

Włoski piłkarz brazylijskiego pochodzienia zapewnił również, że PSG bardzo dużo straci na ewentualnym odejściu Neymara: - PSG ciężko będzie znaleźć innego zawodnika o takim poziomie. On w każdym momencie potrafi zrobić różnicę na boisku. Musimy znaleźć rozwiązanie tej sytuacji. Nie zyskamy czasu, mówiąc, że on dalej ma z nami umowę. Jeśli dojdzie do jego odejścia, ucierpi na tym drużyna. Mimo wszystko to zawodnik, z którym da się porozmawiać, nawet jeśli teraz wydaje się bardzo zamknięty w sobie.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

"Mogę was zapewnić, że on może wydawać się obrażony, ale potrafi też się zmienić, jeśli tylko wymaga tego sytuacja. Jest inteligentny, nie kaprysi."

To wielka sztuką popełnić tak mały fragment tekstu (z wyłączniem polityków), który zawierałby tyle sprzeczności i nieprawdy.

Mój komentarz: xD
« Powrót do wszystkich komentarzy