Thiago Motta: Jeśli Neymar komuś zaufa, da z siebie 200%

Ela Rudnicka

18 lipca 2019, 09:30

Mundo Deportivo, L'Equipe

19 komentarzy

Były zawodnik Barcelony i PSG oraz były trener PSG U-19 wypowiedział się nt. przyszłości Neymara w rozmowie z L’Equipe.

- Jeżeli w małżeństwie coś się psuje, trzeba znaleźć rozwiązanie. Jeśli dalej chcemy być razem, musimy porozmawiać, żeby zorientować się, na czym polega problem. Jeśli Neymar cały czas będzie w takim stanie jak obecnie, nikt na tym nie skorzysta. Co nie znaczy, że w przyszłości sytuacja się nie poprawi. Musimy po prostu to przegadać.

- Znam go bardzo dobrze, graliśmy razem przez rok. To świetny chłopak, ale trzeba z nim porozmawiać, powiedzieć mu, kiedy coś jest nie tak albo kiedy on źle postępuje. Nie można przed nim czegoś ukrywać tylko dlatego, że to Neymar. Mogę was zapewnić, że on może wydawać się obrażony, ale potrafi też się zmienić, jeśli tylko wymaga tego sytuacja. Jest inteligentny, nie kaprysi. Jeśli komuś zaufa, da z siebie 200%.

Włoski piłkarz brazylijskiego pochodzienia zapewnił również, że PSG bardzo dużo straci na ewentualnym odejściu Neymara: - PSG ciężko będzie znaleźć innego zawodnika o takim poziomie. On w każdym momencie potrafi zrobić różnicę na boisku. Musimy znaleźć rozwiązanie tej sytuacji. Nie zyskamy czasu, mówiąc, że on dalej ma z nami umowę. Jeśli dojdzie do jego odejścia, ucierpi na tym drużyna. Mimo wszystko to zawodnik, z którym da się porozmawiać, nawet jeśli teraz wydaje się bardzo zamknięty w sobie.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

"Mogę was zapewnić, że on może wydawać się obrażony, ale potrafi też się zmienić, jeśli tylko wymaga tego sytuacja. Jest inteligentny, nie kaprysi."

To wielka sztuką popełnić tak mały fragment tekstu (z wyłączniem polityków), który zawierałby tyle sprzeczności i nieprawdy.

Mój komentarz: xD

Mówimy o piłkarzu który dobrowolnie do nich przeszedł i zarabia grubą pape czy o żołnierzu z traumą wojenną który boi się komuś zaufać? Nie bądźmy panienkami ludzie

Fajnie mają. Zarabia x milionów ale żeby pokazać maksa musi mu ktoś zaufać.
Teraz idę do szefa i powiem mu że chyba mu nie ufam. Co wiąże się z tym że mogę się opier... W pracy . Ciekawe jaka będzie reakcja . Myślę że zrozumie :D

Życie to sztuka przebaczenia:) Nikt nie zapomni, w jaki sposób Ney opuszczał FCB i jaki smród w postaci pozwu po sobie zostawił. Czuć to w sumie do dziś. Trzeba się tylko zastanowić, jaka czeka nas przyszłość. Ta najbliższa, ca 2-3 lata. Właśnie ta po Messim. Ja osobiście nie widzę na ten moment zawodnika, który mógłby zastąpić Leo lepiej, niż właśnie Neymar. Już pomijając jego młodzieńcze wybryki z czasów PSG. Ufam, że jeśli chłopak decyduje się na podjęcie próby powrotu, to nie bez powodu i zdaje sobie sprawę z warunków. W skrócie, wydorosleje i ogarnie swoje prywatne życie. Takie moje zdanie :)

Na koniec polecam kilka tabelek że statystykami z whoscored:
-Nasza obecna perełka z Atletico:
55 rozegranych spotkań, 4100 minut na boisku, 26 bramek 11 asyst;
-Ney:
20 rozegranych spotkań, 1900minut, 20 bramek, 8 asyst.


Jak oglądam akcje naszej trójki za czasów Neymara ,to ciagle zadaje sobie pytanie po kiego chuj.....on od nas odchodził...Niby się tak przyjaźnili i tak dobrze się rozumieli na boisku...

Pogadajcie, obiecajcie podwyżkę, cuda wianki, złote góry i niech zostanie w PSG.