Podcast FCBarca.com - Bienvenue Antoine!

Robert Wojtczak

15 lipca 2019, 10:47

30 komentarzy

Zapraszamy na czwarty odcinek serii Podcast FCBarca.com! W dzisiejszym odcinku rozmawiamy o najnowszym wzmocnieniu FC Barcelony, którym został Antoine Griezmann. W rozmowie wzięli udział Agnieszka Wojtczak (@golabka), Julia Cicha (@juliacicha), Maciej Szumiński (@Szumi) i Robert Wojtczak (@robertinho). 

W trakcie tego odcinka poruszyliśmy trzy główne tematy związane z transferem Francuza do Barcelony:

  • Ocena transferu Griezmanna w kontekście sportowym, finansowym i wizerunkowym.
  • Gdzie umieścić Francuza pośród bardzo szerokiej kadry zespołu (czas w nagraniu: 14:45).
  • Czy w obliczu transferu Griezmanna przyjście Neymara jest jeszcze możliwe? (czas w nagraniu: 24:41).

Artykuły, do których odnośimy się w trakcie nagrania, znajdziecie tutaj:

Wszystkie odcinki serii Podcast FCBarca.com znajdziecie na platformach:

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Oczywiście wysłuchałem.
Brawo, brawo.

Założę się ze Griezmann nie strzeli 30 bramek w sezonie dla Barcelony.

Julencja,piąteczka z mojej strony w temacie Neymara.Poza tym to fajne są te Wasze pogaduchy przy "microphonie", zwane dla zmylenia starych byków,podcastami.Rozumiem,że nie można kłapać o byle czym,że macie też swoje sprawy , ale to fajna sprawa posłuchać 4 osób na raz i poznać ich opinie na konkretny temat.Nie pogniewam się na kolejny materiał,tym razem moglibyście podyskutować o tym czy odstąpienie transferu De Ligta było słusznym posunięciem zarządu i jak widzicie defensywę Barcelony w perspektywie najbliższych lat.Dzięki.

@wpwelement @Robertinho jakim sprzętem nagrywacie? Niestety jakość w wielu momentach jest bardzo kiepska. Bardzo dobrą można już uzyskać na mikrofonie o wartości 40 zł.

Bardzo mi się podoba ta seria podcastów, świetnie się Was słucha, a jakościowo też jest coraz lepiej z każdym kolejnym materiałem. Czekam na następne!

Co z dźwiękiem ?

"Rok temu Griezmann wypial się na Barce" - w jakim znaczeniu? Moim zdaniem byliśmy świadkami zwyczajnej sagi transferowej, nakrecanej przez twitterowców i siewcow plotek. Griezmann wypowiadał się wówczas zdawkowo, ostatecznie nakręcił film z decyzją o pozostaniu w Atletico. Chyba, że pod pojeciem wypiac rozumiecie: nie zbuntowal sie wobec klubu, by wymusić transfer.

Poza tym bardzo fajny znowu podcast. Gratuluję :)

Super podcast! Ja osobiście uważam, że Ney to świetny chłopak, który ma ambicje ale jest zagubiony. Moim zdanim jest to wina Seniora, który kreuje swojego syna na kukułke medialną i miał najwiekszy wpływ na jego transfer do Paryża. Jeżeli chciałby jeszcze wynieść sie na taki poziom jak za najlepszych lat to powinien rozstać się z tatusiem i pozwolic mu byc tylko ojcem a nie menedżerem lecącym na pieniądze. Wtedy z pomocą reszty w Barcie miałby szanse na złotą piłkę, a Messi z chęcią mu ją odda. Niech wróci i znowu zobaczmy radosny futbol i wielką radość z gry naszego być może nowego Tridente.

W końcu głośność wszystkich osób wyrównana, good :)

Droga redakcjo, czy planowane jest wrzucanie podcastów na platformę YouTube?

Hej! Podrzućcie proszę link do wspomnianego na początku podcastu artykułu o transferach i ich amortyzacji. Z góry dziękuje!
Super robota redakcjo! idealnie do kawki z rana.

Apple podcast ma tylko 1min

Antek na początku z ławki, ale przez jakies 2-3 miesiące. Potem łaczyć MSG a potem Suarez ławka stopniowo i więcej Dembusia i Malcoma. Neyam za Cou spoko, ale robi się ciasno. A możeby tak sprzedac do PSG Cou a Neymara nie brac a zakupic za ten hajs De Ligta i kogos na LO jeszcze ? ;) Hajs by był, kadra jak chce erni wąska, cofac się może i Messi i Antek, przez co wiecej by grali Dembele/Malcom.

Griezmann na ławkę u Valverde? Proszę was... z Valverde nie ma szans..

Jeśli mowa o Suarezie który powoli będzie schodził na dalszy plan to marzenie ale znając życie zjawi się taki Inter i Juve i będą próbowali wyciągnąć ich za półdarmo albo odejdzie zarobić do MLS albo Chin jak Iniesta - obym się mylił ale nie widzę Suareza który godzi się z rolą wartościowego zmienika, podobnie jak Rakiticia nie widzę w tej roli.