Dani Alves: Barça to mój dom, kocham ten klub

Łukasz Lewtak

16 czerwca 2019, 21:00

Sport

33 komentarze

Były zawodnik Barcelony, a obecnie kapitan reprezentacji Brazylii podczas Copa América Dani Alves udzielił wypowiedzi dla Sportu, w której bardzo pozytywnie odniósł się do swojego byłego klubu.

- Barça jest moim domem, zawsze to powtarzałem i nie mogę powiedzieć nic więcej. Kocham ten klub i wszystko to, co w nim przeżyłem. Kocham wszystkie osoby, które tworzą FC Barcelonę, i wszystkich moich kolegów, którzy nadal tam grają. 

- Jestem też ogromnym fanem wszystkich ludzi z PSG, ludzi, którym zależy i którzy są częścią tego klubu. Pod względem sportowym nie osiągnięliśmy jednak oczekiwanych wyników i potrzebuję drużyny, która naprawdę będzie potrafiła rywalizować o to, do czego aspirujemy. Moja przyszłość zależy od tego, jaką propozycję otrzymam. Ja jestem jak dobre wino - im starszy, tym lepszy (śmiech).

- Teraz w stu procentach skupiam się na reprezentacji Brazylii, na tym, aby rozegrać wspaniały turniej Copa América. Później będę mógł zdecydować o swojej przyszłości, o tym, czy zostaję, czy odchodzę. Teraz nie wiem, co się wydarzy. Wolę myśleć tylko o reprezentacji.

Dani Alves odniósł się również do oskarżeń o gwałt pod adresem Neymara. - Ney stara się, aby wszystko rozwiązało się najszybciej, jak to możliwe, ponieważ to nie jest dobre dla niego, jego rodziny i przyjaciół. Mamy nadzieję, że to zakończy się jak najszybciej i Neymar będzie mógł mieć spokój, którego potrzebuje do dobrego życia i dobrego wykonywania swojej pracy.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ludzie Dani nie przyjdzie do Nas nie przy tym zarządzie ,który po zakontraktowaniu De Jonga trzeba sprzedawać nie kupować . Zgarnie go pewnie jakiś klub pokroju Man United bo chłopak lubi pieniążki a i zmiana Ligi to dla niego nowe wyzwanie by było .

@Damianosbarca A po co nam Alves teraz? Najlepsze lata ma za sobą

@MichuPlayPL Bo jest to klasowy zawodnik i ani Roberto ani Semedo nie dają rady na tej pozycji . Proste

@Damianosbarca Co do Roberto to się zgodzę ale Semedo gra dobrze. Co do Alvesa uważam po prostu że jego lata minęły i sportowo nie da on już tak dużo jak dawał kiedyś

@MichuPlayPL Dobrze ? Kilka zrywów z Dembele i to by było na tyle na Barcelonę gra słabo . tego nie wiesz czy da czy nie da .

@Damianosbarca Po prostu myślę że lepiej ogrywać młodych niż kupować starych

@MichuPlayPL Też bym tak chciał jednak zarząd wychodzi z założenia , że Ci starzy to doświadczenie i wartość dodana już od momentu transferu jednak sie mylą patrząc co np Taki Boateng pokazał ;/
« Powrót do wszystkich komentarzy