Dani Alves: Barça to mój dom, kocham ten klub

Łukasz Lewtak

16 czerwca 2019, 21:00

Sport

33 komentarze

Były zawodnik Barcelony, a obecnie kapitan reprezentacji Brazylii podczas Copa América Dani Alves udzielił wypowiedzi dla Sportu, w której bardzo pozytywnie odniósł się do swojego byłego klubu.

- Barça jest moim domem, zawsze to powtarzałem i nie mogę powiedzieć nic więcej. Kocham ten klub i wszystko to, co w nim przeżyłem. Kocham wszystkie osoby, które tworzą FC Barcelonę, i wszystkich moich kolegów, którzy nadal tam grają. 

- Jestem też ogromnym fanem wszystkich ludzi z PSG, ludzi, którym zależy i którzy są częścią tego klubu. Pod względem sportowym nie osiągnięliśmy jednak oczekiwanych wyników i potrzebuję drużyny, która naprawdę będzie potrafiła rywalizować o to, do czego aspirujemy. Moja przyszłość zależy od tego, jaką propozycję otrzymam. Ja jestem jak dobre wino - im starszy, tym lepszy (śmiech).

- Teraz w stu procentach skupiam się na reprezentacji Brazylii, na tym, aby rozegrać wspaniały turniej Copa América. Później będę mógł zdecydować o swojej przyszłości, o tym, czy zostaję, czy odchodzę. Teraz nie wiem, co się wydarzy. Wolę myśleć tylko o reprezentacji.

Dani Alves odniósł się również do oskarżeń o gwałt pod adresem Neymara. - Ney stara się, aby wszystko rozwiązało się najszybciej, jak to możliwe, ponieważ to nie jest dobre dla niego, jego rodziny i przyjaciół. Mamy nadzieję, że to zakończy się jak najszybciej i Neymar będzie mógł mieć spokój, którego potrzebuje do dobrego życia i dobrego wykonywania swojej pracy.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ludzie Dani nie przyjdzie do Nas nie przy tym zarządzie ,który po zakontraktowaniu De Jonga trzeba sprzedawać nie kupować . Zgarnie go pewnie jakiś klub pokroju Man United bo chłopak lubi pieniążki a i zmiana Ligi to dla niego nowe wyzwanie by było .

Haha, kiedyś każdy mecz Daniego to w komentarzach prośba o zdjęcie i jęk o wrzutkach, teraz płacz że nie gra u nas XD

I te klepki z Messim ....

Lepszy od Cafu i będzie grać dłużej niż Cafu ;)

Dani w miejsce Semedo ?
Semedo może pójść w rozliczenie za Griezmanna ( dopłata ), potrzebujemy kogoś kto może i lepiej się sprawdzi na tej pozycji. Uważam, że Dani nie będzie sporo kosztował, pogra chłopak u nas sezon i go opchniemy do Chin, zarobimy a Dani nam pomoże na pewno lepiej niż Semedo.

Dawaj Dani do nas. Brakuje nam Ciebie.

Śmiejecie się z niego za te wrzutki , ale on przez jeden mecz miał ich więcej niż Semedo przez cały sezon

tęsknie za jego wrzutkami co 20 sekund na ślepo

Najlepszy PO XXI wieku.

Visca el Alves!

Tak kochał Barcelonę że żądał kilkanaście milionów za przedłużenie kontraktu w ramach lojalności a ostanie sezony to typowy Dani wrzutka do nikogo.

Gościu mogł grać tutaj do dzisiaj. Szkoda, że mu pożałowali tego jednego roku kontraktu bo typ pokazuje do dzisiaj, ze jest w topce.

Gdyby nie ten nieudolnym zarząd to dalej by grał w Barcy a i pewnie byśmy wygrali dużo więcej...

Dani by jeszcze spokojnie pokazał Semedo i Roberto jak powinien grać PO w Barcelonie ,)

Dawać go jeszcze na 2 lata :)

Czytałem dziś, że Dani odejdzie z PSG na zasadzie wolnego transferu. Czyżby puszczał do nas oczko?