Marc Bartra: Neymar to świetny chłopak i bardzo wiele wniósł do Barcelony

Radek Koc

6 czerwca 2019, 19:30

Marca

8 komentarzy

Były zawodnik Barçy spotkał się przedstawicielami mediów i oprócz pytań dotyczących swojego obecnego klubu nie uniknął również kwestii związanych z drużyną Blaugrany.

Powrót Neymara do Barcelony: Ta kwestia raczej mnie nie dotyczy. Jeśli jednak mam wyrazić swoją opinię, to mogę powiedzieć, że znam Neymara osobiście i miał on olbrzymi wkład zarówno w grę Barçy, jak i atmosferę w szatni. Mogę powiedzieć tylko tyle. Decyzja o jego powrocie należy do innych osób. Darzę go wielką sympatią. To człowiek o bardzo dobrym sercu. Jeśli chodzi o aspekt czysto piłkarski, to oczywiście można mieć momenty lepsze i gorsze, ale pod względem talentu i jakości jest jednym z najlepszych na świecie. Nadal będzie to udowadniać. 

Transfer Griezmanna: Wolę nie wyrażać swojej opinii na ten temat. Wszystko wyjaśni się w najbliższej przyszłości. 

Życie po odejściu z Barcelony: Po odejściu moim wyzwaniem było aspirowanie do bycia ważnym zawodnikiem niezależnie od miejsca gry, ciągły rozwój i po prostu bycie szczęśliwym człowiekiem. Jak na razie właśnie tak jest i zapewne najlepsze wciąż jeszcze jest przede mną. 

Ewentualny powrót do Barcelony: Najważniejsze jest to, co tu i teraz. Kiedy skupia się właśnie na tym, wtedy wszystko układa się najlepiej. Czuję się bardzo dobrze w Betisie i skupiam się na pracy dzień po dniu. Nie myślę o niczym innym. Mam ważny kontrakt z tym klubem i czuję się bardzo kochany przez niewiarygodnych kibiców.

Matthijs de Ligt: Widzę, że to bardzo dobry środkowy obrońca i jak na swój wiek posiada dużą osobowość. Ma ogromny potencjał. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Bateria jest wyśmiewany nawet w Betisie a pamiętam jak tu pisali wielcy znawcy że będzie drugi Puyol. Nie ma umiejętności ani charakteru

Swego czasu myślałem że on i Montoya to będzie przyszłość defensywy Barcy, okazało się to jednak zbyt dużym wyzwaniem dla obu. Zresztą pytanie o powrót do Barcy ociera się trochę o żart.

Ney jaki był taki był, ale zakładając, że Messi jest obecnie bardziej osamotniony niż Tom Hanks w Cast Away i na ławce pozostanie beton, niewątpliwym ratunkiem dla drużynowego regresu będą indywidualności. Jedyną szansą na zastrzyk nowej energii dla Barcelony jako drużyny wydaje się być wygrane Votum nieufności, w wyniku którego zmieni się zarząd , a w konsekwencji poleci EV.

Nie wiedziałem że Bartra i Neymar byli razem

Chciał wyjść z cienia Messiego i odkąd opuścił Barcelone jego kariera to równia pochyła.
Kontuzja to dramat, ale są też wynikiem tzw. "prowadzenia się" sportowca. Jeżeli nie ma odpowiedniej regeneracji i dieta bogata w używki, to i kontuzji wiele. Najwięksi sportowcy wydaje się, że aż przeginają z dbaniem o siebie. A o Neymarze ciągle słychać o jakichś wyskokach. Jak tak dalej pójdzie to skończy karierę przedwcześnie jak Ronaldinho. (swoją drogą to zaskakujące że kiedy wymierzyła mu cios na tym filmie to nie zaczął się turlać po podłodze)

1,2 i 4 pytanie chyba od ludzi nie bardzo wiedzących o co spytać, rozpaczliwie potrzebujących czegokolwiek.